четвер, 25 січня 2024 р.

Британія та Швеція доєднались до "коаліції дронів" для України


    Велика Британія та Швеція заявили, що приєднуються до коаліції з озброєння українських сил "тисячами" нових дронів, пише "Європейська правда"

 Про це повідомляє Міноборони України.

  Міністр оборони Швеції Пол Йонсон оголосив про це рішення під час засідання Контактної групи з питань оборони України 23 січня. Водночас Велика Британія повідомила про намір стати співлідером коаліції разом з Латвією.

  За словами заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерини Черногоренко, підсилення та розвиток виробництва БПЛА дозволять трансформувати армію та зробити новітні технології сьогоднішньою реальністю.

  "Воювати мають технології, а не люди. Коаліція дронів стане ще одним кроком до реалізації цієї ідеї. Це збереже багато життів", – зазначила вона.

  Нещодавно міністр оборони Латвії Андріс Спрудс заявив, що балтійська країна досягла прогресу у створенні коаліції з майже 20 країн для озброєння українських сил "тисячами" нових дронів.

  Раніше президент Едгарс Рінкевичс повідомив, що його країна очолює "коаліцію дронів" серед союзників, які надають військову підтримку Україні. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі