неділя, 28 січня 2024 р.

Україна і Бельгія підписали 6 документів про співпрацю в оборонній промисловості


 23-24 счня пройшов Бельгійсько-Український семінар оборонної промисловості, повідомляється на сайті Мінстратегпрому.
 Захід був організований Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерством оборони України, Міністерством закордонних справ України спільно з Міністерством оборони та Посольством Королівства Бельгія в Україні.

 У семінарі взяли участь представники 33 українських, а також 8 бельгійських компаній, Асоціація бельгійської безпекової та оборонної промисловості (BSDI), а також представники урядового сектору оборони та безпеки обох країн. Організували семінар для того, щоб українські та бельгійські підприємці оборонної сфери налагодили зв’язки та домовились про співпрацю, а також зміцнити стратегічне партнерство бельгійського й українського ОПК.

 "Від імені бельгійської оборонної промисловості ми маємо честь зробити свій внесок у політику бельгійського уряду щодо підтримки України. Цей внесок матиме форму промислового та технологічного партнерства з українськими оборонними компаніями з метою спільного розширення короткострокового та довгострокового промислового потенціалу України", - сказав Стефан Бертон, голова Ради директорів бельгійської оборонно-промислового комплексу.

 "Результатом сьогоднішнього семінару стало напрацювання конкретних потенційних проектів в оборонній сфері між бельгійськими і українськими компаніями. Для ефективної підтримки опрацювання даних напрямів домовились з представниками бельгійської сторони забезпечити регулярну координацію дій та обговорення результатів спільної роботи в оборонній галузі," - зазначив заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Сергій Боєв.

  Зокрема, між оборонними відомствами України й Бельгії був підписаний Меморандум про взаєморозуміння.

 "Сьогодні ми з гордістю оголошуємо про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністром оборони Королівства Бельгія, Міністерством оборони України та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України. Це сприяє гнучкості та високим технологічним можливостям бельгійської промисловості для довгострокового партнерства з українською промисловістю з метою реалізації стратегії українського уряду", – заявив генерал-лейтенант Фредерік Гетінк, Національний директор з питань озброєнь Бельгії.

  Також між бельгійськими та українськими компаніями було підписано шість документів про старт співробітництва.

 "Продуктивний діалог з бельгійськими колегами є вкрай важливим, оскільки для нас необхідно зміцнювати взаємодію з наявними міжнародними партнерами та налагоджувати нові контакти. Зараз завдання Укроборонпрому не лише забезпечувати потреби Сил оборони України в озброєннях та військовій техніці, щоб наблизити Перемогу, але й розумітися на глобальних трендах, опановувати виробництво нових видів продукції, вивчати та впроваджувати у себе передовий досвід і технології. Ми маємо це робити для поступової інтеграції в оборонно-промисловий комплекс країн НАТО і побудови сучасної української зброярської компанії та Арсеналу вільного світу, яким згодом стане вітчизняний ОПК", – зазначив Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі