середа, 31 січня 2024 р.

Україна посилює співпрацю з Чехією, Нідерландами та Данією у сфері оборонних закупівель – заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков


   Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков зустрівся з директором Міжурядового агентства оборонної співпраці AMOS (Чехія) Алешом Витечкою, а також представниками оборонного сектору Нідерландів та Данії, повідомляється на сайті МОУ.

   Під час зустрічі Дмитро Кліменков подякував урядам та народам країн делегації за непохитну підтримку та матеріально-технічну допомогу у боротьбі України з російським агресором.

   Заступник Міністра оборони поінформував про інституційні зміни, що тривають в Міністерстві – зокрема про створення агенцій з оборонних і тилових закупівель. Також делегацію ознайомили з пріоритетами України в оборонних закупівлях у коротко- і довгостроковій перспективах, зокрема про плани щодо нарощення власного виробництва боєприпасів потрібних калібрів, мін і дронів.  

   Дмитро Кліменков закликав представників оборонної промисловості Чехії, Нідерландів та Данії до посилення співпраці й обміну досвідом у сферах виробництва зброї та оборонних закупівель.   

   «Наша пріоритетна мета – посилення обороноздатності України. Збройні сили України потребують найсучасніше озброєння та технології. Співпраця з європейським оборонно-промисловим комплексом – невід'ємна частина цієї стратегії», – зазначив заступник Міністра.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі