неділя, 7 серпня 2022 р.

На підприємствах, які переїхали до Вінниці із зони бойових дій, створили уже півтисячі робочих місць


До Вінниці переїхали уже більше 100 підприємств із зони активних бойових дій. На їх базі уже створено 569 робочих місць, де працюють як і вінничани, так і переселенці, повідомляє Вінниця.info

Про одне з релокованих підприємств розповів заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Вже понад місяць минув, як до нас релокувалося підприємство з Мелітополя. За цей час переселений бізнес адаптувався до нових умов, люди облаштувалися в новому приміщенні, мають вже абсолютно робочу атмосферу та розвивають свою професійну діяльність.

Велика дистриб'юторська фірма має в асортименті побутову техніку та інструменти для будівництва та ремонтів - викрутки, плоскогубці, пилки, молотки, зубила тощо.

На жаль, нічого з Мелітополя підприємцям вивезти не вдалося. Обсяги складських приміщень там були значно більші, відповідно і наповнення теж.

Люди виїжджали на свій страх і ризик: хто через зелені коридори, хто через околиці - це десятки рашистських блокпостів та надважких перевірок. Сюди змогли приїхати 12 родин з Мелітополя, які вже працюють на рідному підприємстві», - йдеться у повідомленні.


За словами Очеретного, нині на підприємстві працюють 46 людей, серед яких і вінничани - збирають, пакують та відправляють замовникам товари.


А ще релокований бізнес вже налагодив роботу з основними зарубіжними постачальниками та почав співпрацювати з вінницьким підприємством «Плазматек».

П. Франковський

В. Орел


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі