неділя, 3 квітня 2022 р.

Кабмін прийняв рішення, яке прискорить ремонт трофейних танків для ЗСУ


Міноборони отримає гроші з резервного фонду на купівлю та ремонт техніки, повідомляє Defense Express.

Цікаво, що в даному випадку уряд вирішив не приховувати значущу статтю оборонних витрат.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення виділити Міноборони України 10 мільярдів гривень за програмою "Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання".

АрміяInform з посиланням на Урядовий портал пише, що таке рішення оформлене розпорядженням Кабміну №234-р від 21 березня 2022 року. Формально, гроші підуть на закупівлю озброєння та військової техніки для потреб Збройних Сил України. Фінансування має бути взяте з резервного фонду держбюджету.

Тут варто звернути увагу на те, що наш уряд демонстративно не став приховувати значущу статтю оборонних витрат. Окрім того, бюджетна програма дозволяє витрачати гроші не тільки на закупівлю нового, але й на ремонт уже наявного озброєння.

Тому цілком можемо припустити, що бодай частина з цих 10 мільярдів гривень піде в тому числі на ремонт трофейних танків.

Тим більш, Defense Express уже розповідав про те, що рахунок ворожих танків, що стали трофеєм ЗСУ, уже пішов на сотні. І що таку бронетехніку в прискореному темпі наші профільні підприємства повертають до бойового стану.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі