неділя, 3 квітня 2022 р.

Валерій Залужний провів телефонну розмову з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі


Як повідомляється на сайті Міністерства оборони, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний провів телефонну розмову з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Про це Головнокомандувач ЗС України повідомив на своїй facebook-сторінці.

– Підтримую постійний контакт із Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Під час сьогоднішньої телефонної розмови поділився оцінками оперативної обстановки та наголосив на потребах Збройних Сил для успіху оборонної операції, – зазначив Валерій Залужний.

Він також висловив щиру вдячність Голові об’єднаного комітету начальників штабів США за підтримку і захист демократії.

– Ми, українські військовослужбовці, довели, що боремося і будемо битися за свободу, демократію і право жити у цивілізованому світі, який сьогодні захищаємо. Ми здатні за підтримки Заходу знищити зло, адже не хочемо повторення в Європі сценаріїв, які є в Україні: вбивства жінок і дітей, руйнування інфраструктури. У людства є шанс на мирне життя. Сподіваюся, що весь світ це розуміє. Ми готові довести справу знищення зла до кінця, – підкреслив Головнокомандувач Збройних Сил України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі