понеділок, 4 квітня 2022 р.

В НАТО вважають, що виведення російських військ не справжнє


Єнс Столтенберг вважає, що виведення російських військ з території Київщини та Чернігівщини не справжнє.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на CNN.

Генеральний секретар НАТО також зазначив, що атаки на Україну продовжаться.

“Те, що ми бачимо, не є справжнім виведенням. Але ми бачимо, що Росія переміщує свої війська, і вони забирають частину з них, щоб переозброїти їх, посилити їх, поповнити запаси. Нам не варто бути занадто оптимістичними, оскільки атаки триватимуть”, – сказав Єнс Столтенберг

Столтенберг підкреслив, що є занепокоєння потенційним збільшенням атак росіян на півдні та сході України.

“Отже, це не реальний відхід, а більше зміна в стратегії. Більше зосередження на півдні та сході”, – сказав генеральний секретар Альянсу.

Про перегляд стратегії окупантів вже повідомлялося. Йдеться про концентрацію на захоплені Донбасу та інших східних регіонів вже на початку травня.

У своєму зверненні 2 квітня Президент України Володимир Зеленський заявив, що ціль РФ на наступному етапі війни – захопити Донбас та Південь України:

“Підсилюємо оборону на східному напрямку та на Донбасі. Усвідомлюємо, що ворог має резерви для посилення тиску на сході. У чому ціль російських військ? Вони хочуть захопити і Донбас, і південь України”, – сказав Володимир Зеленський

Секретар РНБО України Олексій Данілов зазначив, що в Росії прагнуть завершити війну до 9 травня, тож про “розслаблятися” не варто.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі