понеділок, 2 березня 2020 р.

В Києві відбулась презентація весняної колекції прикрас ювелірного бренду «DIMARI»

 


28 лютого в «BEAUTY HUB" відбулась презентація весняної колекції прикрас ювелірного бренду «DIMARI»

DIMARI - це стильна колаборація двох ювелірів-дизайнерів, в якій відкриваються неймовірні поєднання дорогоцінних металів і живого каміння з бездоганною красою Жіночої природи.
Ідея створення колекції народилася несподівано, після зустрічі двох творчих жінок - MARI SIMMON та TANYA TOMAS, які поринули у світ живих необроблених каменів, що і стали серцем колекції. Дизайнери разом розробляли ескізи майбутніх шедеврів і мріяли показати світу красу своєї задумки до першого дня Весни!
28 лютого, на презентаціі було представлено 28 ексклюзивних, вишуканих ювелірних прикрас ручноі роботи. Неповторні художні форми золота та срібла обіймають собою дорогоцінні камені зі всього світу: аметисти, аквааурити, кианіти, рубеліти, кварци, лазурити, діоптази, малахіти, цитрини. Лілея - символ колекціі DIMARI. П’янкий аромат, витонченість і світлість. В кожній квітці- відображення жінки. В кожній жінці - відображення природи.
Колекція була створена у рекордний термін (1 місяць) у ювелірній студії MARI SIMMON.
Ії загальна вартість становить близько 200 000 грн. У колекцію входять як окремі вироби — каблучки, перстні, підвіски та сережки, так і комплекти виробів. Найдешевший виріб коштує 3200 грн, найдорожчий — 18 000 грн. Всі шедеври з колекції можна придбати або замовити схожі за індивідуальним дизайном, що буде імпонувати саме вам!
На презентації відбувся розіграш ексклюзивної дизайнерської прикраси серед гостей. Подарунком став витончений перстень з лілеєю на художній основі у вигляді гілки. Лілея інкрустована рожевим рубелітом, метал - срібло в лимонному золоті, 18 карат. Також кожен учасник зміг доторкнутися до особливої магії події і випробувати свою вдачу - дістати зі скриньки з коштовностями свій природний камень, який цілком може стати справжнім серцем майбутньої індивідуальної прикраси бренду DIMARI.
--
TANYA TOMAS - ювелірний дизайнер, закінчила Лондонський Сен-Мартінc коледж, випустила спільну колекцію з 'Iram jewelry' Дубай - Катар — Єгипет. У ювелірному мистецтві головне душа і енергія. І саме індивідуальний підхід до дизайну допомагає розкрити і відчути це.
MARI SIMMON - відома жінка ювелір, засновник ювелірного бренду MARI SIMMON. Власноручно втілює в життя самі неймовірні ювелірні проекти. Мистецтво найвищого рівня - відчувати і любити те, що захоплює душу і подих всього світу.Фото І.Лисюк

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі