середа, 26 лютого 2020 р.

Форум реформ: на шляху до Вільнюса


25 лютого 2020 року відбувся “Форум реформ: на шляху до Вільнюса”, де провідні політики та експерти громадянського суспільства обговорили прогрес впровадження реформ за перші півроку діяльності Уряду та Парламенту, а також пріоритети реформ в Україні на 2020-2021 роки.

“Форум реформ” проводиться в межах підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. У липні 2020 року URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.

Програма Форуму включає 6 панельних дискусій:
- Синхронізація порядку денного реформ: Програми дій Уряду і Парламенту, пропозиції; громадянського суспільства та запит громадян;
- Народовладдя і належне урядування: як посилити підзвітність та ефективність органів влади;
- Економічне зростання: як покращити бізнес-клімат і добробут громадян?
- Верховенство права: як побудувати справедливу систему правосуддя і дієві органи правопорядку;
- Розвиток людського капіталу: рух до європейських стандартів якості життя;
- Національна безпека та реінтеграція тимчасово окупованих територій.

Промова Тимчасового повіреного у справах США в Україні Джозефа Пенінґтона на «Форумі реформ: на шляху до Вільнюса» 25 лютого 2020 року 
Доброго ранку всім! Від імені Сполучених Штатів Америки я хотів би разом зі своїми колегами подякувати організаторам за підготовку сьогоднішньої важливої події. Маю за честь долучитися до вас на форумі сьогодні зранку. Конференція з питань реформ в Україні була охарактеризована нашим литовським колегою як важлива нагода для міжнародної спільноти підтвердити свою прихильність суверенітету, безпеці та добробуту України, і підтримати євроатлантичну мрію України. Конференція також це нагода для уряду України продемонструвати свою вірність амбітній програмі реформ і досягнутий прогрес у її здійсненні. Підготовчі до Вільнюса заходи, як сьогоднішня подія, також можуть посилити важливу роль, яку має відігравати громадянське суспільство в процесі реформ. Тому що справжній поступ у досягненні добробуту, безпеки, демократичного врядування можливий лише тоді, коли влада і громадянське суспільство працюють разом та здійснюють політику, яка справді відповідає інтересам громадян України. Це вимагає від лідерів громадянського суспільства бути відкритими й співпрацювати з колегами з уряду, використовуючи нагоду обстоювати та здійснювати основні реформи. Це також вимагає від уряду підтвердження своєї прихильності до захисту свободи вираження поглядів, свободи зібрань і забезпечення правосуддя для громадських активістів, які зазнали нападів. Сполучені Штати з гордістю приєднуються до інших тут як партнери і уряду, і громадянського суспільства, щоб допомогти здійснити реформи, які відповідають прагненням українського народу. Я хотів би подякувати всім вам за вашу постійну вірність та відданість зусиллям України у здійсненні реформ. І ми з нетерпінням чекаємо на сьогоднішні обговорення. Дуже дякую.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі