неділя, 9 лютого 2020 р.

У Києві презентували Асоціацію кримськотатарських підприємців TURKSİD
У Києві 8 лютого презентували Асоціацію кримськотатарських підприємців Туреччини, України та Румунії TURKSİD

У заході взяли участь лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова TURKSİD Ертан Баштухан, кримськотатарські підприємці з Туреччини, України та Румунії, а також представники посольств.

Лідер кримськотатарського народу і депутат Верховної Ради України Мустафа Джемілєв заявив про те, що асоціація TURKSİD є важливим кроком на шляху до повернення анексованого Криму Україні.

Представник TURKSİD в Україні Ісмет Юксель підкреслив важливість створення Асоціації для розвитку зв'язків з міжнародним співтовариством.

Голова TURKSİD Ертан Баштухан (Ertan Baştuğan, Туреччина) звернув увагу учасників на те, що Туреччина і турецький бізнес відкрито заявляють про свою підтримку України з початку незаконної окупації Криму.

Асоціація кримськотатарських підприємців TURKSID розпочала роботу з 1 жовтня 2019 року. Головний офіс асоціації буде розташовуватися у Стамбулі. В середині жовтня асоціація TURKSİD заявила про відкриття філії в Києві. Представником TURKSİD в Україні став підприємець Ісмет Юксель. За словами голови асоціації Ертана Баштухана, в подальшому планується відкриття філій в Польщі, Болгарії та країнах Балтії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі