понеділок, 2 грудня 2019 р.

У ТПП України відбувся V Національний виноробний форум

У ТПП України відбувся V Національний виноробний форум

28.11.2019
Торгово-промислова палата України, корпорація «Укрвинпром» і медіа-група «Українська правда» у партнерстві з Посольством Франції в Україні вп’яте провели Національний виноробний форум.
«Наша мета незмінна –  підтримка розвитку вітчизняної виноградно-виноробної галузі, сприяння виробникам у просуванні на внутрішній і зовнішній ринки, популяризація бренду «Українське вино»  у світі,  підвищення  культури споживання українського вина та підняття престижу професії  винороба», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.
Цьогоріч Національний виноробний форум наповнено тематичними секціями, фаховими дискусіями, практичними семінарами та майстер-класами і дегустаціями.
«Ми прагнемо привернути увагу українського суспільства, уряду  та представників міжнародної спільноти до важливого національного ресурсу –   українського виноробства. Ми разом сповнені спільним бажанням та  об’єднуємо  зусилля для подальшого розвитку національного виноробства,  традиційно формуємо  план дій і невпинно крокуємо назустріч жаданому результату», – сказав Олег Юхновський, голова комітету АПК при ТПП України.
У ході форуму ДУ «Офіс з просування експорту України» представив логотип національного бренду «Українське вино». Крім того, відбулось нагородження кращих зразків тихих, ігристих вин і коньяків України за результатами дегустації «закритим способом» Центральної галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром».
Учасники познайомились із проєктом «Винний Гід України» від компанії  Reikartz Hotel Group та виноробами, представленими на сторінках видання.
«Сучасний  майданчик  ТПП України уже вкотре  забезпечив нашим виноробам можливість обговорення актуальних проблем галузі виноградарства і виноробства та шляхів їх вирішення,  комунікацій із  політиками,  експертами. Надав  можливість зустрітися в колі колег, друзів, однодумців на  святі «Ukraine Wine Drive»  за келихом чудового українського вина!», – сказав Володимир Кучеренко, голова корпорації «Укрвинпром».
Преміум партнер форуму: «Reikartz Hotel Group».
Генеральний партнер форуму:  «Syngenta».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі