середа, 4 грудня 2019 р.

Lavina Mall – 3 роки. З якими результатами мега-молл відсвяткував День народження

Вагіф Алієв Lavina Mall
1 грудня ТРЦ Lavina Mall відсвяткував триріччя, і в цей день Lavina Mall відвідало 120 тисяч осіб.

Для відвідувачів у Lavina Mall на честь свята приготували спеціальну шоу-програму. Цілий день гості розважалися, танцюючи під DJ-сети та пісні улюблених виконавців. «Родзинкою» вечора став виступ легендарного «Ляпіса 98» – нестримна енергія групи здатна завести будь-яку публіку.

У день народження Lavina Mall подарунки дарували гостям торгово-розважального центру – головним призом стала квартира в Гостомелі.

Ритейлери, журналісти і партнери в цей вечір змогли оцінити нову локацію – фудхол. Тут пройшла закрита вечірка, на якій із гостями поспілкувався власник Lavina Mall, засновник Mandarin Plaza Group Вагіф Алієв. Він поділився планами розвитку «мережі мега-молів» у Києві.

Lavina Mall – непроста місія. Це перший із «мережі мега-молів», який підтвердив комерційну успішність торгових об’єктів великого формату в Україні. Конкурентоспроможність Lavina Mall закладена в складній, неоднорідній концепції. Об’єднуючи домінуючий fashion-центр і масштабну entertainment складову, ТРЦ привернув сотні тисяч відвідувачів, готових приїжджати сюди задля шопінгу і розваг на цілий день.
Автор концепції об’єктів із «мережі мега-молів», до складу якої входить 12 торгово-розважальних комплексів – CEO і засновник NAI Ukraine Віталій Бойко, який також створив маркетингові концепції Ocean Plaza, Respublika, Blockbuster Mall, Ocean Mall, Lisova Mall і десятків інших проектів. Реалізує амбітний план по створенню мережі мегамолів Mandarin Plaza Group. Мета проекту – дати кожному району столиці та прилеглим передмістям власний ТРЦ із затребуваними fashion-брендами, ресторанами та розвагами.
Віталій Бойко Lavina Mall
Mandarin Plaza Group – унікальна навіть для світового ринку компанія, яка інвестує 3 мільярди в цей проект. У світі є тільки одна компанія, яка перевершує українського девелопера по розміру вкладень в торговельну нерухомість – Unibail-Roadmco-Westfield, однак, вона будує об’єкти в різних країнах світу за межами України.
Lavina Mall в цифрах: рекорди і досягнення
 Lavina Mall – це

Учасник одного з найбільших торгових кластерів в Європі площею 300 000 кв.м. в який входять найбільший ТРЦ в країні (200 тисяч кв.м.), другий в світі за розміром DYI (85 000 кв.м.) і найуспішніший гіпермаркет Епіцентр в мережі, і найуспішніший гіпермаркет Ашан в мережі;
Найбільший критий парк розваг в Східній Європі площею 24 000 кв.м .;
Найбільший кінотеатр в країні – 13 залів;
Найбільший вибір модних брендів в Україні – понад 400 брендів;
Найбільш відвідуваний ТРЦ в Україні – 1,5 млн осіб на місяць;
ТРЦ обслуговує 7 власних маршрутів шаттл-басів, на що витрачається 3 мільйони доларів на рік, до Lavina Mall ходить 8 маршрутів міського транспорту. Паркінг торгово-розважального центру вміщує 8000 автомобілів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі