четвер, 21 листопада 2019 р.

Роман «Віра. Надія. Любов. Трошки чарівна історія » письменниці Наталії Рибачік


У жовтні у видавництві «Саміт-Книга» вийшла книга письменника і журналістки Наталії Рибачік «Віра. Надія. Любов. Трошки чарівна історія ».
Це книга, для якої точно знайдеться місце на полиці з улюбленими виданнями. Її хочеться перечитувати і дати прочитати близьким людям. Вона будить спогади і дає поживу для роздумів. Одна з тих книг, яку хочеться гортати неспішно, хоча і дуже цікаво дізнатися фінал історії.
Надя - вчителька літератури. Її шкільні будні наповнені дзвінкими голосами учнів, купою різнокольорових зошитів і простим романом з колегою. Але одного разу в житті Наді з'являється маленька Талейта. У минулому дівчинка пережила трагедію, про яку молодій вчительці належить дізнатися лише тоді, коли вона почує своє серце. Чи подарує Наді доля можливість бути щасливою?
«Герої моїх романів дуже різні. Але кожен з них, швидше за все, може бути вашим сусідом, другом або навіть родичем. Ви легко дізнаєтеся знайомі риси характеру, звички і вчинки. А, можливо, це історія про вас? », - каже Наталія.
Замовити книгу можна за посиланням https://forms.gle/Aa7qjVixYpLvHNbj7

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі