середа, 27 листопада 2019 р.

Провідна європейська компанія вийшла на ринок України

Картинки по запросу ColosseoEAS26 листопада 2019 провідний європейський розробник і виробник технологічного обладнання для багатофункціональних спортивних об'єктів компанія ColosseoEAS оголосив про офіційний вихід на ринок України.

Компанія ColosseoEAS з 2005 року широко відома в світі своїми рішеннями в області презентації ігрового шоу, мультимедійних технологій, суддівських і спортивних систем, безпеки.

На сьогодні в Україні фахівці ColosseoEAS успішно реалізували два яскравих проекти: Палац Спорту Юність (Запоріжжя) і Льодова Арена Альтаїр (Дружківка).

У Києві ColosseoEAS буде представлена ​​офісом свого міжнародного дистриб'ютора компанії CEAS-IMC, бізнес-концепцією якого є комплексне оснащення спортивних об'єктів різного рівня (від шкільного спортзалу до арени). Для надання максимального сервісу продуктовий портфель українського представництва ColosseoEAS буде доповнений рішеннями від інших європейських виробників.

Про унікальний підході для українського ринку - від ідей і проектування до реконструкції (Будівництва) та управління спортивним об'єктом, представники компанії розказали під час презентації. Також гості заходу змогли дізнатися про вже реалізовані проекти компанії по всьому світу і плани діяльності в Україні, задати питання, обговорити актуальні питання.
У презентації взяли участь представники Офісу Президента, Міністерства культури,
молоді та спорту, спортивних федерацій, НОК, представники профільного комітету ВРУ, представники спортивних клубів, арен, стадіонів, девелоперів, будівельників і т. д., а також спортивні функціонери.
Спеціальними гостями заходу були відомі спортсмени Олександр Шовковський, Владислав Ващук та Станіслав Медведенко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі