четвер, 15 серпня 2019 р.

ФОРУМ. Транспорт як дзеркало реформ в Україні
Морський бізнес хоче впливати на прийняття рішень у галузі


Морський бізнес хоче впливати на прийняття рішень у галузі
Як повідомляє видання "Порти України", бізнес повинен мати можливість впливати на прийняття рішень держструктурами, до сфери відповідальності яких входить галузь. Про це говорили учасники форуму «Транспорт як дзеркало реформ в Україні», який відбувся у вівторок у Києві з метою допомогти новообраним депутатам зрозуміти, які проблеми є в транспортній галузі та як їх можна вирішити в сесійній залі і звернути на ці проблеми увагу Президента України.
Зокрема, за словами директора компанії «Трансшип-Сервіс» Івана Ніякого, керівництво Морської адміністрації України ігнорує інтереси учасників галузі. «Керівник Морської адміністрації Дмитро Петренко жодного разу не сів з нами за один стіл. Потрібна рада при Мораді, до якої увійдуть відомі люди галузі і зможуть впливати на її рішення», - заявив він.
Директор з розвитку групи терміналів TIS Філіп Грушко зазначив, що ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) отримує доходи за рахунок портових зборів і впливає на вантажопотік за рахунок створення сприятливих або несприятливих умов для роботи бізнесу.
«Фінплан, який розподіляє десятки мільярдів портових зборів, повинен проходити через публічну дискусію. Щоб правила гри не приймалися за зачиненими дверима і не нав'язувалися потім нам - тим, хто ці портові збори разом із клієнтами генерує. Повинен бути хоча б дорадчий голос від галузі. Ми з великими труднощами пробилися на урядовий комітет, де обговорювався фінплан АМПУ. Потрапили туди представники галузі і Американської торговельної палати. Нам дали лише три хвилини на наші запитання. У нас було 19 запитань. І всі були здивовані, навіщо ми, приватники, прийшли, адже це державні гроші розподіляються», - наголосив він.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі