понеділок, 12 серпня 2019 р.

Добровольці Корпусу миру прийняли присягу в Україні

Волонтери склали присягу служити Україні.
 Азура з Каліфорнії - спеціаліст з мови жестів. В Україні всього два тижні, а вже трохи вивчила українську. Їде в Новомиргород. Працюватиме з дітьми із вадами слуху. “Я буду допомагати глухим дітям”, - каже вона.
Майлз Ґрін з Мічигану вирушає в Дніпро. “Я буду працювати з дітьми для подолання ВІЛ-СНІДу”. Він відслужив волонтером Корпусу Миру в Україні вже два роки. Захотів залишитися ще. “Це було дивовижно, але я хочу знати ще людей з України”.
А для Ганни Адмас це вже четвертий рік волонтерства в Україні. “Вирішила повертатися до України. Я вже жила три роки в Україні. Я люблю Україну і українців. І мені подобається те, що ми робимо в Україні”. Американка їде в Запоріжжя. Туди Корпус миру повертається вперше з часів Майдану. “Торік ми зробили оцінку безпеки і вирішили повернутися на Херсонщину і Харківщину. Зараз повертаємося в Запоріжжя. В планах – поширити роботу місії ще східніше”, каже Майкл Кетовер, директор Корпусу миру США в Україні. Український Корпус миру залишається найчисельнішим з усіх країн світу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі