субота, 17 серпня 2019 р.

В ЦСМ «Білий Світ» проходить виставка художника Вадима Петрова «Примхи свободи»

З 15 серпня по 3 вересня в ЦСМ «Білий Світ» проходить виставка художника Вадима Петрова «Примхи свободи». На виставці представлені живописні роботи, написані за двадцятирічний період з кінця 90-х років до сьогодення.

Вадим Петров порушує екзистенційні питання свободи, самотності і самореалізації. На перший погляд належні до високої філософії, насправді вони стосуються кожної живої людини. І стосуються не час від часу, а постійно, кожен день протягом усього життя, хочемо ми цього чи ні. Наші стосунки зі свободою розвиваються разом із свідомістю, наші погляди еволюціонують вслід за знаннями.
Фігуративний і водночас абстрактний, дещо сюрреалістичний живопис Вадима Петрова налаштовує глядача на спокійне та замислене споглядання. Він пропонує поміркувати над глибокими питаннями, до яких не звикли сучасні люди, поглинені щоденними перегонами та побутовою метушнею. Чи може бути справді вільною одинока, самотня людина? Ким взагалі є людина – суб’єктом свободи чи об’єктом маніпуляцій і соціальних експериментів? Кожен здатен знайти свою відповідь, але перед цим доведеться добре пошукати – у творчості; у знаннях про суспільство і Всесвіт; в історії і поезії; зрештою, навіть у випадкових знахідках та подіях, що відбуваються навколо.

Вадим Петров – український художник; народився в 1960 році в м. Шостка Сумської області. Займається малярством, об’єктами, графікою. Мешкає і працює у Харкові. Автор численних персональних виставок та учасник багатьох проектів. Твори Вадима Петрова зберігаються у музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.
 
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний.

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі