вівторок, 14 травня 2019 р.

Національна конференція "Мама може" від ЕVA

Постійно звідусіль матуся чує, що вона має робити, якою вона має бути та майже ніхто не говорить про те, що перш за все мама має бути щасливою.

І кожна матуся сама вирішує, що їй потрібно для досягнення цього стану.
11 травня EVA зібирала разом усіх мам саме для того, щоб поговорити з ними про їх щастя, секрети, мрії та бажання.  Про те, що болить і турбує. Про те, що надихає і робить материнство кожної винятковим.

Вже за традицією були запрошені виступити відомих експертів щорічної премії «Мама року».   Вони поділились своїми лайфхаками, секретами та порадами, а разом з тим — енергією та натхненням. Розказали, як  не порівнювати себе з нав’язаними нормами ідеального батьківства та не відмовляти собі у бажанні постійно розвиватися та створювати нову себе.

Ми поговорили про те, як «не вигорати», насолоджуватися життям,  родиною та роботою без докорів сумління та зберігати гармонійні стосунки з дітьми та чоловіком.

А ще, були лекції від зіркових спікерів

🌟 Валентина Хамайко — українська акторка і телеведуча «Сніданку.Вихідний» на телеканалі 1+1.

🌟 Андре Тан — український дизайнер, засновник бренду Andre Tan, теле- та радіоведучий, сім`янин та щасливий батько.


Спікер Національої конференції «Мама може» — Марина Авдеева (Marina Avdeyeva) 🧡

Вона — керуючий акціонер і Chief Distributional Officer компанії «Арсенал Страхування», засновниця арт-проекту «АРТ-Арсенал». Мама двох синів- Ігоря,13 років, і Андрія, 8 років.

Єдина жінка-власник та керуючий акціонер серед топових страхових компаній України. Марина увійшла в ТОП-100 найуспішніших жінок України за версією НВ. Марина побудувала компанію мрії з невеликої регіональної компанії СК «Арсенал Страхування» за 5 років перетворилася в лідера ринку серед страховиків з українським капіталом і увійшла в ТОП-3 найбільших страхових компаній України.

Багато сил і ресурсів Марина інвестує в українське мистецтво - колекціонує і допомагає виставлятися талановитим вітчизняним художникам.


 Спікер Національна конференція «Мама може» — Алла Заднепровская 🧡

Коуч, засновниця і директор Інтегральної Коучинг Школи «Живое Дело». Instagram: www.instagram.com/alla_zadneprovskaya/


 Спікер Національна конференція «Мама може» — Світлана Незабитовська🧡

Засновниця Академії розвитку особистості «UNIQUE», бізнес-тренер, психолог-практик з 20-річним досвідом.


 Спікер Національна конференція «Мама може» — Наталія Заболотна 🧡

Президентка Фонду гуманітарного розвитку України, засновниця Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID.

Instagram: www.instagram.com/nfzabolotna/


 Спікер Національної конференції «Мама може» — Myroslava Ulianina 🧡

Телеведуча, сертифікований консультант з харчування, нутриціолог.


 «Ставлення до материнства у жінки змінюється залежно від віку та кількості дітей. Це те чому не можна навчитись в школі чи університеті, те, чому вчишся завдяки дітям і що назавжди змінює твоє життя. На цьому шляху навіть у найсильніших жінок бувають моменти слабкості та відчаю. Національна конференція «Мама може» вже не перший рік стає можливістю для кожної жінки, для кожної мами, подивитись на себе зі сторони і зрозуміти, що мама може мріяти, не боятись, а діяти і змінювати своє життя в 20, 30 чи навіть 40 років. Мама може і має бути щасливою жінкою!» - поділилася українська акторка та телеведуча "Сніданку.Вихідний" на телеканалі 1+1 Валентина Хамайко.

Конференція стала кульмінацією п’ятої, ювілейної Національної премії «Мама року», конкурсу, який закликає українців поділитися щасливими історіями материнства та подякувати своїм мамам. Цьогорічний конкурс розпочався 28 лютого, а відбір історій тривав до 1 квітня. Лише за місяць українці розповіли понад 600 зворушливих та надихаючих історій, які вразили українців та експертів.
19 квітня Лінія магазинів EVA оголосила результати «Мама року-2019», обравши 14 мам-переможниць зі семи міст України. Героїні історій-переможниць були нагороджені титулом «Мама року» на конференції «Мама може», а такожотримали головний приз - відпочинок у SPA-комплексі, чарівне перевтілення від стилістів і візажистів, фотосесію, майстер-класи відомих експертів та численні подарунки від партнерів проекту.

У номінації «Велике серце» перемогла жителька Голої Пристані Людмила Паллай, вихователька у дитячому садочку з 50-річним стажем. За цей час через її руки пройшли сотні дітей, вона виховала цілі сімейні династії, від дітей до їх онуків з покоління в покоління. Коли в Людмили питають, звідки вона черпає енергію, вона завжди відповідає, що її робота – сенс її життя.

"Сама я режисер за освітою, а потім вже педагог, тому дуже легко мені вдавалося знаходити спільну мову з дітьми, влаштовувати різноманітні свята у садочку. Я справді сама задумалась - це ж скільки енергії я зуміла віддати за 50 років діткам і власним трьом дітям. Тепер я йду на заслужену пенсію, але свою любов і енергію віддаватиму тепер внукам. У мене їх чотири",- каже Людмила Паллай.

«Як соціально відповідальна компанія, ми розуміємо, що великий бізнес може впливати на населення і допомагати йому.  З понад 5 мільйонів користувачів програми лояльності Лінії магазинів EVA більша частина є мамами або стануть ними в недалекому майбутньому. Саме тому ми створили соціальний проект «Мама року», аби відшукати, нагородити і розказати про неймовірних мам України. Отримавши широкий відгук українців – понад 2000 зворушливих історій, ми зрозуміли, що маємо зробити більше. Так народилася ідея проведення конференції “Мама може”, де ми об'єднуємо жінок для того, щоб поділитися досвідом, допомогти знайти відповіді на питання, що їх хвилюють, надихнути залишатися активними, сучасними і просто щасливими», - зазначила керівниця PR-відділу Лінії магазинів EVA Олександра Гнатик.

Картинки по запросу Національна конференція «Мама може»

 
Олег Дружів

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі