вівторок, 14 травня 2019 р.

Відбувся звітний з'їзд об'єднання "Самопоміч"

 «Я дуже би хотів, щоб після інавгурації нового Президента таланти і успішні менеджерські здобутки були використані для розбудови нашої країни. Моя діяльність на посаді міського голови Львова плавно добігає кінця. І як я вже казав раніше, не маю наміру балотуватися в наступній каденції.

Я готовий йти в парламент, очолювати список «Самопомочі», якщо буде довіра однопартійців. Готовий боротися за посаду Прем’єр-міністра і наводити лад в країні», – сказав Андрій Садовий на звітному з'їзді об'єднання "Самопоміч"

«Понад 80% парламентського списку «Самопомочі» – це будуть нові обличчя», – Садовий

Принцип «шукати нових людей» і далі буде для «Самопомочі» домінантою. Про це під час з’їзду партії сказав її лідер Андрій Садовий. 

«У майбутньому списку понад 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати Верховної Ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в цей непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – сказав Садовий.

Окрім того, кандидатів у партії рейтингуватимуть за принципом «відкритих списків». «Ми ж всі з вами підтримуємо закон про пропорційну систему із відкритими списками? Тому ми, як партія, будемо ці принципи застосовувати в себе для того, щоб зробити відбір кандидатів у народні депутати максимально відкритим і прозорим. Не Садовий буде ухвалювати рішення, хто яке місце буде мати у списку – а наші обласні осередки, з’їзд партії.

Багато хто злякався цієї системи, відходить у бік. Але ми – ті, хто лишається тут, підставивши плече один одному, разом будемо йти до перемоги», – наголосив Садовий.

Садового обрали лідером «Самопомочі» ще на 3 роки

Відповідне рішення підтримали делегати партійного з’їзду у зв’язку із закінченням попереднього терміну повноважень Андрія Садового. 

«Я не обіцяю вам легкої перемоги. Я обіцяю вам, що я буду чесним і зроблю максимум, буду працювати на всі 100%. Але це має бути спільна робота заради спільної перемоги, бо тільки спільні перемоги дають драйв і енергію», – звернувся лідер партії до своїх однопартійців.

Також з’їзд затвердив новий склад політичної ради «Об’єднання «Самопоміч». Відтак, членами оновленої політради стали 11 осіб: лідер партії Андрій Садовий та голова виконавчого комітету «Самопомочі» Олег Лаврик (за посадами), народні депутати Олег Березюк, Руслан Сидорович, Роман Семенуха, Оксана Сироїд та Тетяна Острікова, керівники обласних організацій партії Богдан Станіславський, Юрій Акуленко, міський голова Скадовська Олександр Яковлєв та директор департаменту комунікацій Остап Процик.

З понеділка «Самопоміч» починає формувати список на парламентські вибори

Починаючи із 13 і до 27 травня у регіональних осередках «Об’єднання «Самопоміч» відбуватиметься рейтингування майбутніх кандидатів у народні депутати від політичної сили.

Йдеться про принцип «відкритих списків», за яким усі партійці голосуванням визначатимуть номер конкретного кандидата у загальному переліку кандидатів у народні депутати від політичної сили.

Про це під час з’їзду політичної партії повідомив голова виконавчого комітету Олег Лаврик.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі