вівторок, 16 квітня 2019 р.

Міжнародне Експо EarthX: глобальний план зі збереження планети – новий варіант для успішних інвестицій

26-28 квітня у Далласі, штат Техас, пройде гучна подія, присвячена питанням екології.  Її мета – згуртувати представників різних сфер для обміну останніми інноваціями, що змінять нашу Землю на краще. Вже вдруге українська делегація ввійде до складу щорічного еко-фестивалю з власним проектом Міжнародного Павільону.
У 2018му році глобальний щорічний захід EARTHx (www.earthx.org), котрий до цього був доступним лише для американського відвідувача, відкриває рубежі для інших країн. Ініціаторами цього виступають організатори Щорічної Інвестиційної Конференції «NEW UKRAINE» (https://youtu.be/gyqVnSGFMi4) на чолі з Алексом Девідом Бартом – венчурним інвестором та автором проекту по залученню коштів у сегмент малого та середнього бізнесу BIG.U.  Торік українська делегація, у складі якої виступили відома співачка та посол альтернативної енергетики Руслана із командою, публічний спікер і бренд-амбасадор Люк Шеньє та ряд проривних вітчизняних технологічних стартапів із міжнародним ім'ям – відкрили перший «New Ukraine Pavilion TX».
Трохи про торічну ініціативу у блозі Люка Шеньє: https://youtu.be/TC7uaWnv8iA

Та схоже, що відвідування Техаського дійства стає традиційним для команди New Ukraine. Цього року EarthX стане найбільшою подією за всю свою історію, а «New Ukraine Pavilion» переформатується у «International BIG.X Pavilion». Ініцатори Павільону розширили географію проекту та закликали долучитися до делегації представників бізнесу Білорусії, Ізраїлю, Вірменії, Польщі, Ізраїлю, Казахстану, Азербайжану, Турції та Грузії. Малому та середньому бізнесу надана унікальна можливість просувати свої ідеї безпосередньо на території США.  З 26 по 28 квітня Павільйон заявить про себе амбітними проектами у сферах агро, альтернативної енергетики, інновацій, оборонної та аерокосмічної галузей, смарт-нерухомості та венчурних технологій, бізнес-девелопменту і навіть модної індустрії.  На грандіозному EarthX-Гала – 26 квітня –  від імені Павільону відбудеться фешн-шоу та показ проекту Etalonium(www.etalonium.io) за участі відомих вітчизняних дизайнерів – Magdych (www.yuliyamagdych.com) та U-R-SO (www.u-r-so.com) Серед інших українських стартапів у Павільоні – електробайки з «Книги рекордів Гіннеса» Delfast ( www.delfastbikes.com) та сонячні жалюзіSolar Gaps (www. solargaps.com), які нещодавно залучили $1 000 000 грантових коштів по програмі  Horizon 2020.

Трохи про сам EarthX:
Обсяг EarthX-2018 став грандіозним у цифрах і за чисельністю гучних імен. Понад 137 тисяч відвідувачів, 173,5 млн. відгуків в ефірі, задіяно більш ніж 17 тис. студентів, 2,7 млн. відгуків у соц. медіа. Почесними Лауреатами минулого року стали космонавт Базз Олдрін, команда NIKE, засновник контейнерного магазину Гарретт Бун, рекламний ролик для океанів і молодих лідерів Данні Вашингтона і Джона Р.Сейдель ІІІ з розважальною програмою Колбі Кайя.
Все почалося у Техасі у 2011му році, як звичайна «подія на свіжому повітрі». Після того,як виникла місцева екологічна проблема у зв'язку з поданням заявки на будівництво вугільних установок. Засновником став Траммелл С. Кроу з групою ділових людей, котрі виступили за охорону довкілля. Масштаби EarthX еволюціонували від п'яти кварталів в районі мистецтв Далласу – до 50 тис. кв. метрів простору в історичному парку Fair Park Dallas. Від протесту групи небайдужих – до унікальної найбільшої екологічної події у світі. «Ця битва у кінцевому результаті виграна, але вона була виграна бізнесом, а не протестом» - ось, що з цього приводу каже сам Кроу. 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі