середа, 17 квітня 2019 р.

Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні долучилися до глобального руху підтримки сталого розвитку
Цілі сталого розвитку в Україні становлять систему взаємоузгоджених управлінських заходів за економічним, соціальним та екологічним (природоохоронним) вимірами, спрямовану на формування суспільних відносин на засадах довіри, солідарності, рівності поколінь, безпечного навколишнього середовища. Бізнес та відповідальна бізнес-спільнота є важливою частиною сприяння досягнення сталого розвитку країни.

16 квітня Американська торговельна палата в Україні (Палата) спільно з Мережею Глобального Договору ООН в Україні провели панельну дискусію «Бізнес-лідери та сталий розвиток».
Даний захід був частиною глобальної компанії Making Global Goals Local Business від Глобального договору ООН, спрямованої на залучення бізнес-спільноти до спільного просування програми 2030 року. Саміти, де збираються лідери компаній та обговорюють стратегії сталого розвитку проводяться в більш ніж 100 країнах світу, і Американська торговельна палата в Україні була рада долучитися до глобального руху.
Під час заходу учасники обговорили 3 основні напрями як бізнес-спільнота може сприяти реалізації цілей сталого розвитку, а саме через: екологічний вимір – раціональні моделі виробництва та відповідальне ставлення до природних ресурсів в інтересах сталого розвитку, партнерство – партнерство бізнесу та громади для досягнення цілей сталого розвитку та гендерний вимір – глобальні та локальні ініціативи бізнесу для забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок.
Американська торговельна палата в Україні об’єднує бізнес-спільноту, що є найбільшими інвесторами, які працюють в Україні та роблять значний внесок у розвиток української економіки, допомагаючи українцям реалізувати власний потенціал. Палата прагне бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес-середовищі. Більше того, відповідно до основних і презентованих на заході напрямів, Палата вже багато років сприяє впровадженню принципів Глобального Договору ООН в Україні. Так, серед пріоритетних напрямків роботи є створення сприятливих умов для впровадження принципу розширеної відповідальності виробників, робота над вдосконаленням антикорупційного законодавства, розвиток платформи для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних лідерок WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative), тощо. Ми також пишаємося успішними проектами наших компаній-членів, зокрема, Carlsberg, Nestle, Unilever , Danone, METRO C&C, Coca-Cola Company, Coca-Cola HBC, Tetra Pak.

Своєю діяльністю та прикладом Палата прагне надихати бізнес ставати соціально відповідальним та працювати на благо України.«Doing well while doing good – це той тренд, який щодня набирає обертів у всьому світі. Американська торговельна палата в Україні представляє відповідальний бізнес, який майстерно вирішує складні виклики сталого розвитку, використовуючи передові підходи та інновації. Як бізнес-асоціація, ми готові підтримувати наші компанії на шляху сталого розвитку для їх популяризації та подальшої імплементації», прокоментувала Віце-президент Американської торговельної палати в Україні Тетяна Прокопчук.
«Саміти, де збираються лідери компаній та обговорюють стратегії сталого розвитку проводяться в більш ніж 100 країнах світу і ми раді вперше долучитися до глобального руху та показати ставлення бізнес лідерів з України до впровадження цілей сталого розвитку 2030. Сучасний бізнес повинен працювати в екосистемі: бізнес-люди-екологія хоча б для того, щоб наш світ не перетворився на фільм-фентезі 90-х років з сумним кінцем вже цього століття» - зазначила Тетяна Сахарук, Голова Правління Глобального договору ООН в Україні.

***
Про Американську торговельну палату в Україні
Американська торговельна палата в Україні (Палата) – є громадською неприбутковою організацію, що працює в Україні з 1992 року. Палата представляє інтереси більше 600 компаній-членів та афілійованих сторін. Вона тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:

Тетяни Кравчук, Координатора із зв’язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні, +38 050 299 3201, tkravchuk@chamber.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі