субота, 8 вересня 2018 р.

Open Data Forum - 2018


Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, що 7 вересня вдруге об’єднала представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні. 
Метою Форуму є створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот. Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. 
Фокус цьогорічного Форуму – економічний вплив та потенціал відкритих даних в Україні. 
В рамках Open Data Forum 2018 пройшла щорічна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних в Україні Open Data Awards, де були відзначені найкращі державні установи, громадські та комерційні організації у 5-ти номінаціях: 
 EN DATA BUSINESS AWARD -
 За найефективніше використання відкритих даних для трансформації бізнесу; 
 OPEN DATA GOVERNMENT AWARD -
 За найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління; 
 OPEN DATA CITY AWARD -
 За найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління; OPEN DATA SOCIAL IMPACT AWARD -
 За найбільший соціальний вплив від використання відкритих даних; 
OPEN DATA LEADER AWARD -
 За найвищі особисті заслуги у розвитку відкритих даних. 
Подія організована Державним агентством з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, за підтримки USAID i UK AID. 

Вітайте переможців Open Data Awards 2018 - щорічної номінації лідерів із розвитку відкритих даних в Україні: 🏆Open Data Social Impact Award. 
За найбільший соціальний вплив використання відкритих даних – Офіс ефективного регулювання BRDO. 🏆
Open Data Business Award. За найефективніше використання відкритих даних для трансформації бізнесу – СЕТАМ. 🏆
Open Data City Award. За найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління – Дрогобицька міська рада. 🏆
Open Data Leader Award. За найвищі особисті заслуги у розвитку відкритих даних – Оксана Маркарова, в. о. Міністра фінансів України. 🏆
Open Data Government Award. За найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління – Верховна Рада України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі