неділя, 9 вересня 2018 р.

20-а річниця Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати

На дуже великому піднесенні та надзвичайно професійно 7 вересня пройшло святкування 20-річниці Міжнародноі торговоі палати Украіни за участю керівників міністерств, послів багатьох краін,представників бізнесу та громадськості.
Були привітання від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, голови Верховноі Ради Андрія Парубія, першого віце-прем‘єр міністра Степана Кубіва, були вручені відзнаки керівникам регіональних представництв,віце-президентам та предмтавникам бізнесу, членам палати

Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати створений у серпні 1998 року згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.11.1997 № 22692/23 та рішення Світової Ради Міжнародної Торгової Палати від 07.04.1997 − перший Національний комітет Світової організації бізнесу на території країн СНД. ICC Ukraine – неприбуткова, некомерційна організація. Відповідно до Статуту, зареєстрована як Асоціація підприємств «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати». Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) провідна бізнес асоціація уповноважена Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  підприємництва та сприяти розвитку міжнародної торгівлі і співробітництва. ІСС сприяє відкритості міжнародної торгівлі та інвестицій, має беззаперечний авторитет у розробленні правил, які визначають ведення транскордонного бізнесу і які перетворилися на невід’ємну складову міжнародної торгівлі. МТП  співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

За історію свого існування  ICC UKRAINE організував бізнес – форуми у 67 країнах світу, брав участь у 8 Конгресах WCF та 5 конгресах ICC, має ділові контакти з Комітетами МТП у 90 країнах світу, проводить щорічно понад 7 міжнародних бізнес заходів, пропонує конкретні механізми для сприяння розвитку національного та міжнародного бізнесу, має експертні Комісії з  актуальних напрямків діяльності бізнесу, має представництва у 20 регіонах України. Основним завданням регіональних представництв є розширення сфери впливу ICC Ukraine, конструктивне співробітництво у сегменті сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій з впровадженням кращих світових практик на рівні області, району та міст обласного значення та надання допомоги регіональному бізнесу у виході на міжнародні ринки.У брифінгу, який передував урочистостям з нагоди 20-річчя ІСС Ukraine, Президент УНК МТП Володимир Щелкунов поінформував, що палата що нині головними бренд програмами є «Партнерство країн» – сприяння у розвитку зовнішньоекономічної діяльності через мережу партнерів у 94 країнах світу, «GREENERGY Initiative» – формування політики та реалізації проектів розвитку «зеленої економіки» в Україні. «Єдине вікно-локальне рішення» – спрощення процедур міжнародної торгівлі. При цьому ІСС Ukraine системно розвивається, і вже найближчим часом будуть презентовані нові напрямки, які мають сприяти розвитку вітчизняного бізнесу. Це і підтримка малих та середніх підприємств, школа бізнесу, інформаційний портал, тощо.

Мері Келлі Директор Департаменту Міжнародної Торгової Палати по роботі з Національними комітетами МТП підкреслила, що ІСС Ukraine входить в 10 самих активних і впливових НК з усіх які входять в МТП.

Козаченко Леонід Петрович народний депутат України, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент Української аграрної конфедерації відзначив, активну роль ІСС Ukraine у допомозі в розробці вітчизняного законодавства, яке сприяє розвитку підприємницького середовища в Україні, впровадження міжнародних норма та правил торгівлі.

Заступник Міністра Економічного розвитку і торгівлі Бровченко Юрій Петрович, зазначив, що ІСС Ukraine, як громадська організація завжди є міцною опорою, яка є для уряду в його економічній політиці.


Попереду багато роботи заради процвітання економіки Украіни і ще є над чим працювати. Уже і під час урочистостей були проведены перемовини з представниками бізнесу Катару,Ірану,Туреччини та Китаю.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі