четвер, 6 вересня 2018 р.

В Києві відбудеться ІІІ Форум Креативних Індустрій

 
7 і 8 вересня в НСК «Олімпійський» пройде ІІІ Форум Креативних Індустрій. Якщо ви якимось чином пов’язані із маркетинговими комунікаціями або рекламно-медійним бізнесом – вам обов’язково потрібно відвідати Форум.

Для чого?

На Форумі нарешті стане зрозуміло, що креатив рекламною галуззю НЕ обмежується. Світ креативу ширший, різноманітніший і багатовимірніший, ніж найгеніальніший 30-секундний спот про підгузки. Реклама – частина цього світу, але вже давно не окрема планета. Тому нам важливо нарешті усвідомити нашу роль в світі креативу, в суспільстві, в державі, у всесвіті. Нам – представникам різних сегментів бізнесу, що працюють в інтелектуальних індустріях, яких об’єднує нестандартне мислення, здатність пристосовуватись і впроваджувати інновації – все те, що й називається креативом.

Поглянути на буденний світ через калейдоскоп незвичайних рішень можна буде після надихаючих виступів наших спікерів, серед яких:

Ігор Тарнопольський, продюсер Jamala і Laud, керуючий партнер Kiev Lights Fest,

Валерій Жидков, один з авторів студії «Квартал 95», сценарист багатьох телевізійних проектів, ведучий популярних програм «Вечірній Київ» і «ЧистоNews»,

Майкл Щур, культовий медійник, “обличчя і голос” «Телебачення Торонто»,

Ольга Захарова, незалежний медіа-консультант, в минулому директор зі стратегічного маркетингу «Медіа Групи Україна»,

Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week.
«Дні креативності в Україні» — це серія освітніх заходів, відео-показів, конкурсів та виступів, які огранізовуються офіційним Представництвом міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні та партнерами. Детальніше ознайомитися з програмою на період вересень-грудень можна за посиланням.

Цього року Форум відкриває «Дні креативності в Україні» і проходить під гаслом «Ефект Медичі», оскільки, нам здається — це те, чого так бракує всім нам саме зараз.

Експерти Форуму — це рушійна сила справжніх змін в суспільстві, державі та бізнесі! За деякими із них ми із захопленням спостерігаємо з екранів комп’ютерів, телевізорів і мобільних девайсів. З іншими багато з нас мріють працювати, читають їх книги, переглядають відео або навіть намагаються їх наслідувати. Більшість з них досить відомі особистості. Але є і такі, про кого ви до нашого Форуму напевно нічого не знали.

Такі непересічні особистості не можуть залишитися без нашої уваги. Їх запрошують на Форум, створюючи умови для розвитку динамічного, суперінтелектуального ком’юніті з неймовірним сумарним IQ, яке акумулює величезну креативну енергію, здатну надихнути (підштовхнути) інших на шлях епохальних перетворень.

Цей захід – своєрідний клуб, двері якого будуть відкриті для кращих творчих, нестандартних і амбітних особистостей — для тих, хто в дійсності впливає на глобальні зміни і для тих, хто мріє осягнути нове. Тих, хто зможе надихнути інших своїми досягненнями і тих, хто перебуває в пошуку натхнення. Саме такі прагнення створять «Ефект Медичі» в Україні.

Традиційно Форум розбитий на 6 тематичних блоків, які охоплюють понад 16 креативних та інтелектуальних напрямків діяльності креативних індустрій. Серед них «Маркетинг і комунікації», «Стартапи і технології», «Бізнес та інновації», «Творчість і дизайн», «Культура і життя», «Суспільство і держава».

Тут кожен відкриє для себе щось нове і зав’яже знайомства з правильними людьми.

Про що цей Форум?

Надихає, не по-дитячому
Inspiration Stage – головна сцена, на якій виступлять відомі та неординарні особистості з різних країн з найцікавішими історіями. У програмі – мотивуючі виступу в форматі інфотейнмент, з грайливими діалогами і каверзними питаннями. Серед спікерів – як іноземні гості, так і успішні українці, які досягли неймовірних успіхів в Україні або за кордоном. Це Особистості, які зможуть надихнути по-справжньому, розповісти про те, про що не можна прочитати в книгах по бізнесу або історіях успіху великих в “сто двадцять п’ятому виданні”. Вони поділяться своїми лайфхаками і налаштують на успіх в реальному житті, в наших умовах.
 
Корисно для бізнесу – без “джинси”
Якщо Ви ставите питанням, чи працює корпоративна соціальна відповідальність, скільки коштує інтегрувати свій продукт або послугу в кіно, як просувати свій бізнес через інтернет, чи спрацює для ваших потреб віртуальна реальність та штучний інтелект, хто і як працює з аналітикою “великих” даних, як домовитися про співпрацю із зіркою чи ефективно просунути свою торгову марку на телебаченні, як зараз ще можна заробити, які бізнес-напрямки вже неактуальні, і чим забеспечити сталий розвиток компанії – значить, програма створювалася саме для Вас. Зона Business – це свіжі рішення від кращих представників ринку реклами, медіа, шоу-бізнесу, кіно, диджитал-компаній та компаній по впровадженню інновацій. Після відвідування заходу, у Вас складеться чітка картина того, як влаштований сучасний бізнес-світ. Що буде працювати в цьому році, а що – ні. І найголовніше, з ким із цих людей Ви хотіли би співпрацювати.

Інтелектуальне дозвілля
На Форумі Креативних Індустрій буде облаштовано окрему зону переглядів кращих світових бізнес-кейсів, буде встановлено освітню зону і зону інсайтів, експо-зону компаній, виставку курсів і шкіл, які займаються підвищенням кваліфікації за різними спеціалізаціями креативних індуcтрій. В одному місці ми зберемо всіх кращих, щоби ви не гаяли часу в пошуках та міркуваннях. У зоні скринінгу пройдуть покази найкращих світових кейсів в категоріях “Продуктовий дизайн”, “Діджитал продакшн”, “Кіномайстерність”, “Технологічні інновації”, “Інновації в аналізі даних”, “Дизайн”, “Паблік-рилейшнс”, а також категорії “Лев за Добро”, “Скляний Лев” та інші. Це те, що не показують в кіно і на лекціях, а бізнес-тренери не встигають охопити такий обсях відео-кейсів в своїх доповідях.
 
Культивація змін
Панельні дискусії на сцені Pro торкнуться найбільш актуальних тем. Тому, ці виступи будуть цікавими інтелектуалам і представникам великого бізнесу, асоціацій та об’єднань. Ця сцена також приверне увагу і ЗМІ, так як теми, обговорювані першими або уповноваженими особами провідних компаній, зірками вітчизняного шоу-бізнесу, визнаними мислителями і громадськими діячами, піднесуть якщо не сенсаційні, то цікаві новинні приводи. Тематика панельних дискусій збігається з основними тематичними блоками Форуму та активностями на інших сценах.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі