середу, 11 липня 2018 р.

Ми сьогодні стоїмо на форпості демократичного світу, – Арсеній Яценюк

10 липня у Києві відбулися Дискусії Київського Безпекового Форуму «Що варто очікувати від Саміту НАТО 2018 року?». У дискусії, організованій Фондом «Відкрий Україну», взяли участь Прем’єр-міністр України (2014-2016) Арсеній Яценюк, посол США в Україні Марі Йованович, посол Канади в Україні Роман Ващук, голова представництва НАТО в Україні Александр Вінніков.

Україна, борючись проти російської збройної агресії, «захищає кордони не тільки України, але і кордони Європи». Про це під час зустрічі сказав засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній Яценюк.

«Ми сьогодні стоїмо на форпості демократичного світу», – додав Арсеній Яценюк.

«Україна має досить спроможні збройні сили, і ми бачимо, як за останні чотири роки вони змінились. Ми розраховуємо побачити таку ж еволюцію протягом наступним чотирьох років. Українські військові встановили дуже високу планку для себе – досягнути стандартів НАТО. І ми хочемо зробити все можливе для того, щоб підтримати Україну на цьому шляху», – заявила посол США в Україні Марі Йованович.

У свою чергу голова представництва НАТО в Україні Александр Вінніков зауважив, що на майбутньому саміті НАТО ще раз підтвердять подальшу підтримку реформ в Україні і «зміцненню української обороноздатності і здатності забезпечити свою безпеку».

Позицію щодо саміту НАТО висловив посол Канади в Україні Роман Ващук: «На саміті Альянсу важливим питанням буде підтвердження єдності країн-членів НАТО». «Нам потрібно всередині Альянсу якраз продемонструвати ту спаяність і з'єднаність, і над цим протягом наступних двох днів треба буде працювати», – сказав Роман Ващук.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Дискусії Київського Безпекового Форуму – новий формат регулярних публічних зустрічей, які передбачають відкритий обмін думками серед політиків, дипломатів та експертів стосовно актуальних проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі