субота, 5 травня 2018 р.

ДНІ ТУРЕЦЬКОГО КІНО В КИЄВІ

 4 травня відкрились дні турецького кіно в Києві. У відкритті взяв участь Надзвичайний і Повноважний посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джан Тезель.

Період демонстрації - 4-6 травня
Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами
In original with Ukrainian subtitles

С и н і й   з а л

     05.05.2018 р. /субота/
17-00 Сівас / Туреччина,Німеччина, 2014 / 97 хв. / драма
19-30 Сон метелика / Туреччина, 2013 / 128 хв. / драма, мелодрама, біографія, історія
     06.05.2018 р. /неділя/
17-00 Холод Каландару / Туреччина,Угорщина, 2016 / 130 хв. / драма
19-30 Прошепочи, якщо забуду / Туреччина, 2014 / 118 хв. / драма, сімейний, музика

05.05.2018, 17:00

Сівас (2014)
Туреччина/Німеччина, 97 хв., драма

РЕЖИСЕР: Каан Мюждеджі

У РОЛЯХ: Доган Ізджі, Чакир, Мутталіп Мюждеджі, Хасан Оздемір, Езгі Ергін, Фуркан Уйар, Озан Челік, Бану Фотоджан, Окан Авджи

СИНОПСИС: Єдине заняття 11-річного Аслана у його маленькому селі – ходити до школи та проводити час із друзями; найбільше горе – любов до дівчинки Айше, яка навчається з ним в одному класі. Одного дня Аслан потрапляє на дуже популярні у цій місцевості собачі бої та зустрічається із пораненою собакою породи кангал на прізвисько Сівас, яка програла бій та була залишена своїм господарем. Ця зустріч стала одним з найважливіших поворотних моментів, який вплинув на подальше життя хлопця.

05.05.2018, 19:30

Сон метелика (2013)
Туреччина, 128 хв., драма, мелодрама, біографія, історія

РЕЖИСЕР: Їлмаз Ердоган

У РОЛЯХ: Киванч Татлитуг, Мерт Фират, Бельчім Більгін, Фарах Зейнеп Абдуллах, Їлмаз Ердоган

СИНОПСИС: 1941 рік, Зонгулдак. У важких умовах Другої світової війни, згідно із “Законом про трудову повинність” усі чоловіки у віці від 15 до 65 років у селах провінції Зонгулдак змушені були працювати у копальнях. У вир цих подій потрапляють двадцятирічні поети – Музаффер Таїп Услу та Рюштю Онур. Найбільша мрія цих молодих людей – опублікувати свої вірші у журналі “Варлик” і, таким чином, стати відомими. Викладач літератури з ліцею імені Челікеля у Зонгулдаці на ім’я Бехчет Неджатігіль – єдина людина, яка розуміє їх, стає їхнім другом та наставником. Молоді поети зустрічають Сузан, доньку одного із провідних керівників міста Зікрі бея, закохуються у неї та укладають між собою парі. Кожен з них має написати вірша та прочитати його дівчині, виграє той, чий вірш сподобається Сузан, а інший має поступитися.

06.05.2018, 17:00

Холод Каландару (2016)
Туреччина/Угорщина, 130 хв., драма

РЕЖИСЕР: Мустафа Кара

У РОЛЯХ: Хайдар Шішман, Нурай Єшільараз, Ханіфе Кара, Темель Кара

СИНОПСИС: Мехмет зі своєю маленькою родиною живе у гірському селі у чорноморському регіоні. Він забезпечує родину, утримуючи кілька свійських тварин, але одночасно з великим ентузіазмом шукає у горах золоті родовища. Надія на успіх поступово втрачається, однак звістка, яку він отримав, приводить Мехмета на бої биків, що проводяться в Артвіні. Ця проста історія показує наївний портрет зворушливою життя, потреб і відносин між природою, тваринами і людьми.

06.05.2018, 19:30
Прошепочи, якщо забуду (2014)

Туреччина, 118 хв., драма, сімейний, музика

РЕЖИСЕР: Чаган Ирмак

У РОЛЯХ: Хюмейра, Ишил Юджесой, Фарах Зейнеп Абдуллах, Мехмет Гюнсюр, Керем Бурсін

СИНОПСИС: Після закінчення медичного училища дві сестри, розважлива Ханіфе та її повна протилежність сестра Хатідже, живуть у невеличкому, консервативному містечку та працюють медсестрами у місцевій амбулаторії. Наскільки сором’язливою і замкненою у собі є Ханіфе, настільки ж пустотливою, норовливою і незалежною є Хатідже. Ханіфе цікавиться літературою і записує вірши у зошит, який нікому не показує. Хатідже до нестями захоплюється співом. Одного разу до містечка приїздить Тарик, син новопризначеного голови місцевої адміністрації, і з того дня життя двох сестер повністю змінюється.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі