неділя, 20 травня 2018 р.

Діяти разом: Партнерство та діалог з Німеччиною

17 травня 2018  в Києві відбулась міжнародна конференція «Діяти разом: Партнерство та діалог».
Україна докладає великих зусиль для забезпечення стабільного майбутнього країни. Німеччина надає Україні підтримку в модернізації держави. Це партнерство є складовою частиною співробітництва з ЄС та його країнами-членами. 
Результат пошуку зображень за запитом "міжнародна конференція «Діяти разом: Партнерство та діалог»"
Діючи за дорученням Федерального уряду Німеччини, інших європейських країн і міжнародних донорів, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  надає допомогу задля покращення умов життя українського населення. Німеччина робить свій внесок у процес реформування  України, розвиток міст, сталий економічний розвиток та енергоефективність країни, тісно співпрацюючи з партнерами з державного сектора та громадянського суспільства. Участь у заходах, спрямованих на стабілізацію ситуації на сході України, є одним з основних напрямків роботи у країні.  

Після подій Євромайдану взимку 2013-2014 рр. співробітництво зазнало значних змін як у обсязі, так і в якості. Тому настав час разом з національними та міжнародними партнерами обговорити спільні напрацювання. Наскільки добре можна реалізувати все те, що спільно напрацьовано в Україні за роки її пробудження? Диференційований, широкий дискурс дійсності в Україні надає не тільки краще розуміння фактів, він відкриває та поглиблює підходи до складного шляху розвитку, на який вступила країна у 2014 р. Захід 17 травня – це час рефлексії й одночасно час натхнення для пошуку та обміну думками щодо основних аспектів та різноманітних перспектив співпраці. Долю окремих проектів вирішують професійність, системність та ефективність. Водночас довгострокові успіхи співробітництва ґрунтуються на якості культури співпраці, тобто на взаєморозумінні, відповідальності та повазі.

Цей діалоговий форум зробить внесок до взаєморозуміння у співробітництві, до розв’язання наявних викликів і до перспектив українсько-німецької співпраці. Мета полягає у зміцненні зв’язків з партнерами, визнаючи вагомість досягнутих результатів та підсилюючи майбутні. Учасники конференції знайомилися з їхніми німецькими партнерами поза межами щоденних робочих стосунків, з такими, якими вони є: автентичними, різносторонніми, активними та відданими їхньому дорученню.

Форум спрямований на провідних представників у сфері політики, громадянського суспільства та бізнесу, а також  партнерів з фондів, асоціацій, неурядових організацій тощо. У ньому взяли участь представники посольств та організацій-донорів, науки та засобів масової інформації.

У форумі з вітальним словом  виступила Сабінe Мюллер, регіональний директора Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Також Степан Кубів, перший віце-прем’єр-міністр України, д-р Марія Флаксбарт, Парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Відбулись дискусії : Створюємо майбутнє разом, в яких взяли участь:
д-р Крістоф Байєр, заступник голови правління Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, д-р Пітер Вагнер, керівник координаційної групи ЄС з підтримки України, Наталія Микольська, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України, Олаф Зимелка, керівник департаменту KfW (Німецький державний банк розвитку
Також в дискусії - Ідеї про німецько-українське співробітництво, взяли участь Тетяна Ковтун, Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України, Юрій Андрухович, письменник, проф. Ґеорг Мільбрадт, спеціальний уповноважений федерального уряду у справах побудови нової структури державного управління та децентралізації в Україні, Ребекка Хармс, депутат Європейського парламенту. Після дискусій з завершальним словом виступив  д-р Ернст Райхель, посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі