вівторок, 27 лютого 2018 р.

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: три роки на шляху України до єдиного європейського економічного простору

26 лютого 2018 року в Premier Hotel Rus відбулась конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: три роки на шляху України до єдиного європейського економічного простору».


Організатором заходу був Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.  

Захід проводився в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).  


Під час заходу було презентовано Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу, результати його розрахунку по Україні і областях за 2014 – 2016 роки, обговорено процес інтеграції України до європейського економічного простору та тенденції вітчизняного економічного розвитку.

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу є інструментом для порівняльного оцінювання ступеня зближення регіональних економічних систем України з ЄС, до складу якого входять індикатори глибини торговельно-економічних зв’язків регіону з ЄС та індикатори рівня інституційної підтримки, яку обласні державні адміністрації мають забезпечувати для підтримання євроінтеграційного поступу.

Участь у заході брали: представники органів державної влади та регіональних органів влади і самоврядування, Представництва ЄС в Україні, організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в Україні, дослідники та науковці у сфері економіки, представники бізнесу, журналісти, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі