четвер, 1 березня 2018 р.

Майбутнє – за органікою

Результат пошуку зображень за запитом "Органічна Україна"
27 лютого 2018 року відбувся діалог з журналістами по програмі “Органик медіа брекфест” в арт-просторі київського ресторану ”Барви”. Цей захід проводився напередодні Другого міжнародного конгресу “Органічна Україна 2018“, який розпочнеться у березні в місті Одесі. Робота прес-центру на цьому Конгресі позитивно вплине на формування та  розвиток органічного ринку в Україні, завдяки широкому висвітленню в медіа.  
   Органічний ринок в Україні постійно розвивається. Україна має сприятливі умови для органічного сільського господарства за наявності великої  кількості сільськогосподарських земель, широко поширеним родючим черноземам, близькості до потенційних міжнародних покупців. Основна органічна продукція експорту з України – це зернові, олійні та бобові культури, дикорослі ягоди, гриби, горіхи, лікарські трави та інше.  Також постійно зміцнюється і розвивається внутрішній ринок органічної продукції.
   З журналістами на цьому заході  плідно спілкувались професіонали і фанати органічного виробництва.   
   Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева у своєму виступі висвітлила прогнози для розвитку органічного ринку в Україні і політику Міністерства в органічній сфері. Все більше українські оператори прагнуть продавати за кордон  не лише сировину, а й органічну напівперероблену та перероблену продукцію.  Найбільшим викликом для внутрішнього ринку є низький рівень обізнаності про органічні продукти серед споживачів.
   Виконавчий директор Спілки виробників органічних сертифікованих продуктів “Органічна Україна” Олена Ракова  розповіла, що пропонує конгрес ”Органічна Україна 2018”. 
   На питання, як звязати закордонних споживачів з українськими виробниками органічних продуктів, змістовно відповів керівник проекту ”Інфоіндустрія” Дмитро Гордейчук.
   Преса почула цікаві виступи самих виробників органічної продукції.  Сергій Марчук, керівник фермерського господарства ”Благодатна ферма”, і Олександр Щербина, голова фермерського господарства ”Дача”,  досконально розповіли про організацію, становлення і досягнення їх господарств, а також про проблеми на шляху виробництва органічних продуктів і засоби їх подолання.
   Всі виступаючі учасники цієї зустрічі відповіли на численні запитання журналістів стосовно розвитку  зовнішнього і внутрішнього ринків органічної продукції в Україні.

Пєсков Владислав

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі