вівторок, 5 грудня 2017 р.

Презентація третього видання Білої книги Американської торгівельної палати «Реформи нафтогазового сектору України»

demo
4 грудня в готелі «Hyatt Regency Kyiv» відбулась презентація третього видання Білої книги Американської торгівельної палати «Реформи нафтогазового сектору України»
На заході було презентовано третє видання Білої книги Палати "Реформи нафтогазового сектору України", підготовленого експертами компаній-членів Комітету Палати з питань енергетики.
До участі у заході були запрошені і були присутні представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Уряду та Верховної Ради України, керівництва ПАТ «Укргазвидобування» та провідних іноземних та українських компаній в галузі енергетики, а також засобів масової інформації.

Щороку для закупки імпортного газу Україна змушена витрачати близько 3 млрд доларів із золотовалютних запасів, тому збільшення видобутку газу та інших вуглеводнів є стратегічним питанням для України.

Про це заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський у ході презентації третього видання Білої книги Американської торговельної палати "Реформи нафтогазового сектору України", підготовленого експертами компаній-членів Комітету Палати з питань енергетики.

"Наразі Україна змушена щороку купувати 16 млрд кубометрів газу, для чого доводиться відбирати кошти із золотовалютних запасів та витрачати близько 3 млрд доларів", - сказав Домбровський

За його словами, питання збільшення видобутку газу та інших вуглеводнів - одна з ключових проблем енергетичної незалежності України.

До початку реформ у нафтогазовому комплексі України, в 2014 році, наша держава імпортувала з Російської Федерації і Європи - 19 млрд 465,95 млн куб. м газу на $5 млрд 694,636 млн. З них з РФ - 14 млрд 449,855 млн куб. м на $3 млрд 940,119 млн.

Україна припинила імпорт газу з Росії 25 листопада 2015 року.

Повністю забезпечити себе газом власного видобутку в Україні планується до 2020 року.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі