четвер, 7 грудня 2017 р.

Названо компанії-переможці премії HR-БРЕНД УКРАЇНА 2017

Результат пошуку зображень за запитом "ПРЕМІЯ HR-БРЕНД УКРАЇНА 2017"
В цьому році було представлено 42 практичних кейса в сфері HR

Понад 300 фахівців протягом дня обмінювалися досвідом досягнень і помилок
У вівторок, 5 грудня, стали відомі кращі HR-проекти українських роботодавців на Премії HR-Бренд Україна 2017. Її щорічно організовує Міжнародний кадровий портал Head Hunter Україна. В цьому році було представлено 42 практичних кейса в сфері HR, з яких вибрали найбільш успішні в чотирьох головних номінаціях «Столиця», «Регіон», «Україна», «Мир», а також в п'яти спеціальних.
Понад 300 фахівців протягом дня обмінювалися досвідом досягнень і помилок, щоб разом відповісти на важливий бізнес-питання: як бути компанією, яку обирають. Увечері на церемонії урочисто оголошені імена компаній-переможців.
Переможцями Премії HR-бренд Україна 2017 стали:
У номінації «Україна»:
III місце розділили Національний Банк України по світоглядно-реформаторським проектом «Культура мислення» і Альфа-Банк Україна з проектом збалансованого розвитку співробітників «A-more».
На II місці компанія «АЛЛО» з проектом «до100% ВІРНІСТЬ - шлях до змін» і важливим меседжем про прозорість.
І місце отримали сучасні підходи до ефективної роботи. Компанія lifecell, «AGILE is the New Black: досвід побудови цільової поведінкової моделі»
У номінації «Регіон»:
III місце - Comfy. Їх проект «крутіше крутих in STORE» як би нагадує: шлях до кращого сервісу починається з грамотних бізнес-процесів.
II місце, як і в минулому році, - ВАТ «Теремно ХЛІБ» і проект «Теремно». Враження зі смаком, або «швидко, смачно, гаряче». Без перебільшення вражаючий приклад регіональної пекарні, як інноваційного, динамічного і комфортного для молоді підприємства, надихає енергією та ідеями.
І місце, команда game developer десятків Plarium і їх «Кімната високих енергій», в якій тільки з січня по березень вгамували інтелектуальний голод і пережили фізико-технічні інсайти більше 10 000 чоловік.
У номінації «Столиця» в цьому році визначили тільки двох переможців.
III місце отримала компанія «Deloitte Ukraine» та проект, назва якого говорить про ціннісний тренд сама за себе. «Руйнуємо шаблони від стартапу до виходу на IPO».
II місце в «АХА Страхування» і їх «AXA Innovative HUB». Хакатон, пітчинг, дизайн-мислення - страховий бізнес вже не зможе сприйматися консервативним.
Номінація «Світ»
III місце зайняла міжнародна команда Wargaming Group Ltd., яка поділилися досвідом створення «Центру оцінки та розвитку співробітників Wargaming» і тим, як системний асесмент за світовими практиками вплинув на ефективність головного - управління.
II місце - EPAM України, «Аналітика Талантів, або як ми будуємо Data-Driven Рекрутмент». Тут все зрозуміло: підхід «навмання» вже просто необхідно міняти на підхід «аналізуємо дані».
I місце - фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм» і проект «Нова ера керівників» ЮРІЯ-ФАРМ »про те, як вчити сучасних і грамотних управлінців.
Вибором Журі стала компанія Cygnet з проектом «Свідомий вибір» Cygnet.
А вибором Headhunter Україна стала компанія Kyivstar з проектом «Workplace - місце для спілкування та роботи!»
В цьому році з метою популяризації кращих цифрових проектів в «Премії HR-бренд Україна 2017» створена спеціальна номінація «Digital в HR». Нагороду Премії за кращий Digital-проект отримала компанія SoftServe: «Digital рішення для підвищення лояльності працівників до компанії». Цю інновацію прокоментувала Марина Маковій, генеральний директор HeadHunter Україна:
«Премія HR-бренд» активно сприяє пошуку дієвих інструментів для вирішення конкретних завдань в галузі управління персоналом, які вже сьогодні є актуальними, а також допомагає визначити і зрозуміти тенденції майбутнього, які тільки завтра стануть реальністю. Це дає поштовх народженню нових ідей для формування HR-стратегій компаній на прикладі інноваційних проектів, які були успішно реалізовані в Україні ».
Також вперше на Премії, в тандемі з командою «Індекс корпоративного рівності» була введена спецномінація «Рівні можливості», щоб публічно почати важливий діалог з бізнесом про кейсах інклюзивної працевлаштування в Україні.
Переможцями номінації стали: «Ашан Україна» і «Good Bread from Good People». Останні - з особливою відзнакою «Прорив року».
У спеціальній номінації «Smart Tool for Smart People» від Стратегічного партнера Премії компанії Smart Solutions свою другу за вечір нагороду отримала компанія SoftServe.
Директор HR-провайдера Smart Solutions Тетяна Микитович пояснює свій вибір:
«HR- це обов'язково про людей, а тому і інновації повинні бути про людей і саме для людей. Ми за нові технології і digital, а також розвиток в цілому. Особливо тоді, коли це допомагає співробітникам, полегшує і систематизує роботу, відкриває нові можливості, економить час і допомагає займатися важливими і ключовими питаннями, не витрачаючи час на рутину ».
Особливі нагороди отримали ще три українських бізнеси: «Арселор Міттал" Кривий Ріг »і« ПЛАСТІКС-Україна »- за внесок в розвиток культури HR-брендингу в Україні; і «Нафтогаз України» - за реформування держави як роботодавця. «Ключове завдання Премії - організувати майданчик для обміну досвідом і обговорення найбільш успішних, ефективних практик в роботі з персоналом. Премія є своєрідним річним зрізом того, у що вкладали ресурси роботодавці в 2016-2017 роках. Ми бачимо, що ера технологізації впливає на всі робочі процеси. Компанії готові ділитися своїми результатами, як ці digital-інструменти використовують в НR. Також все більше роботодавців вкладають ресурси і зусилля в розвиток HR -бренду. Цього року чимало проектів пов'язано саме з роботою зі студентами та школярами. Компанії залучають не лише університети, а й території, суспільства, батьків, щоб утримати талановиту молодь », - коментує основні тренди керівник Премії HR-Бренд Україна Лариса Оніпко. Проекти номінантів оцінювалися за такими критеріями: актуальність, сучасність використаних методик і бізнес-ефективність. «Актуальність Премії цього року пов'язана з глобальними зрушеннями, які відбуваються в світі, і змінами на ринку праці, які ми спостерігаємо в Україні. Цього року «Премія HR-бренд Україна» стала дуже змістовним проектом. Ми впевнені, що з кожним роком компанії почнуть дійсно змінюватися не на словах, а насправді », - говорить Голова журі Премії, радник Адміністрації Президента, засновник школи HRM Анна Власова. Члени журі Премії: Анна Власова, засновник школи HRM, радник Адміністрації Президента, голова жюрі Катерина Губарєва, Global HR Director, Люксофт Інна Печериця, директор з персоналу ТОВ «Руш» (лінія магазинів EVA) Лариса Брувер, HR директор «1 + 1 медіа» Наталія Бутенко, керівник відділу по роботі з персоналом компанії КПМГ в Україні Аталом Хвостова, директор по персоналу «Кернел» Сергій Гвоздьов, професор Київської школи економіки, керуючий партнер компанії «Необхідно і достатньо» Марина Маковій, генеральний директор «Headhunter Україна» Дмитро Гринчишин, незалежний експерт з підрахунку голосів, Pwc Украіни
За те, що все сталося урочисто і якісно, ​​команда Headhunter Україна висловила подяку численним партнерам Премії: Юридичний партнер - Ільяшев і Партнери, страховой партнер - АСК «ІНГО Україна», HR-партнер - Акорд Консалтінг, партнер церемонії - Фігаро - кейтерінг, інформаціонний партнер - Медіа-холдинг ZIK, генеральний телевізійний партнер - 5 канал, головний діловий медіа-партнер - Бізнес журнал, інформаціонний партнер - Коментарі, інформаціонний партнер - Фокус, генеральний радіо-партнер - Європа плюс, генеральний інформаційний інтернет-партнер - РБК, освітній партнер - Lviv Business School

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі