неділя, 22 жовтня 2017 р.

Приватним детективам - законодавство, яке регулює їх діяльність19 жовтня 2017 року в Українському домі відбувся ІІ-й Міжнародний Конгрес приватних детективів. На сьогоднішній день це знакова подія в суспільно-політичному житті України, так як захід зібрав еліту світового приватного розшуку, дав поштовх розвитку вітчизняної сфері недержавної безпеки. Мета II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів вкрай актуальна: спираючись на віковий досвід зарубіжних колег налагодити спілкування, ділові контакти і комунікації приватних розшукових структур з державними органами влади та потенційними замовниками з сфер середнього і великого бізнесу. Країна і суспільство стомилися від міфів і чуток, які оточують професію приватного детектива. Настав час відкрити знання про реальні можливості українських сищиків на міжнародних ринках безпеки бізнесу та особистості. Саме це і було передбачено програмою II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів. Унікальні приклади з практичної діяльності, відкриття в сферах, де здається вже все відомо, презентація нових видів бізнесу, інше розуміння цілого пласта можливостей захистити себе - все це выдбувалось для учасників та гостей Конгресу. Детективні і бізнес-структури повинні знайти один одного і зрозуміти, що для розвитку, захисту та процвітання - вони потрібні один одному. 
На Конгресі виступив Олександр Денисенко, президент Українського Детективного Союзу, директор з безпеки компанії «Київстар» з доповіддю: "Закон України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» — думка практиків та представників професії".
Були проведены сесії:
Круглий стіл «Держава vs приватний розшук: вороги чи партнери? Правові аспекти. Панельна дискусія «Як з мисливця не перетворитися в жертву. Практичні кейси з міжнародного детективного досвіду».Презентація навчально-методичного посібника «Основи приватної детективної (розшукової) діяльності». Сесія- Детективи - бізнесу: досить боятися, пора захищатися і заробляти! (Правда про реальні можливості приватних детективів в презентаціях практичних кейсів щодо захисту бізнесу і особистості на вітчизняних і зарубіжних ринках безпеки). 
Також перед учасниками виступили народні депутати України Андрій Тетерук, Микола Паламарчук, Антон Геращенко, які донесли свою позицію про роль і місце приватних детективів та необхідність створення законодавчої бази для їх діяльності.
Всі гості та учасники змогли брати участь в дискусіях, з'ясувати для себе всі питання, які раніше залишалися за кадром, налагодити прямі ділові і професійні контакти. Цільова аудиторія Конгресу: 
- ТОР-менеджмент середнього і великого бізнесу; - представники українських і зарубіжних компаній; - представники офіційних детективних структур, приватні детективи з різних країн світу; - представники суміжних структур в сфері безпеки бізнесу та особистості; - державні організації, правоохоронні органи, ЗМІ. Організатори II-го Міжнародного Конгресу приватних детективів: 
• Всеукраїнська Асоціація Приватних Детективів (ВАПД); 
• Український Детективний Союз (УДС).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі