понеділок, 23 жовтня 2017 р.

Пульс України20 і 21 жовтня 2017 року Центр вивчення демократії (ЦВД) - проект, заснований Німецько-Польсько-Українським Товариством (НПУТ) та реалізований у співпраці з Європейсько-Українським Центром Молодіжної Політики за щедрої підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини - організував Форум "Пульс України".

В той час, коли Європа живе в часи невизначеності та зростаючого нелібералізму у деяких країнах, мета Форуму - об'єднати молодих, новаторських міжсекторальних лідерів, новаторів ідей, з тим, щоб посилити свій потенціал для сприяння розвитку конструктивного демократичного суспільства. Ми віримо, що зможемо досягти позитивних змін шляхом міжсекторального діалогу та співпраці, які дозволяють нам відчувати пульс країни та відповідно сприяти її розвитку та модернізації.  

Майбутнє нашої країни залежить не від тих, хто сидить та обговорює у соцмережах що і як краще зробити, а від тих, хто бере на себе відповідальність, наполегливо працює і показує результат. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті форуму “Пульс України”.

Мер відзначив, що на подію зібралася активна успішна молодь з усіх куточків України та з-за кордону, яка є силою і енергією розвитку та перетворень.

“Як мер столиці, я можу з упевненістю сказати, що без активної громадськості у Києві багато значних справ були б не такими успішними чи взагалі б не відбулися. Наприклад, ми відкрили велошколу для дітей на базі оновленого Київського велотреку. Але до цього кілька років ми боролися за цей об’єкт. Бо найстаріший в Європі велотрек незаконно продали забудовнику, який хотів його зруйнувати і поставити там висотки”, - зазначив Кличко.

Така ж ситуація була і зі стадіоном “Старт” та парком “Наталка” на Оболоні, який столична влада разом з громадою всі разом зробили найкращим парком Києва.

Мер наголосив, що запорукою успіху та перетворень у містах та в країні є спільна воля  влади та громадськості брати на себе відповідальність та втілювати зміни. Віталій Кличко зазначив, що уже другий рік поспіль у Києві відбувається обговорення проектів у рамках “Бюджету участі”. “На реалізацію проектів в рамках “Бюджету участі” минулого року Київрада виділила 50, а цього року - 100 млн грн! І мені приємно, що ця ініціатива користується великою популярністю у мешканців нашого міста”, - наголосив міський голова.

З перших днів, прийшовши до влади в столиці, наголосив Кличко, ми взяли курс на те, щоб побудувати нову систему управління містом, де всі процеси будуть відкритими і прозорими, а влада - підконтрольною громаді та опиратиметься на ініціативу та думку людей. І уже зараз така політика дає відчутні результати: 60% усіх інвестицій в Україну у 2016 році прийшли до Києва, столиця стала лідером за темпами і обсягами ремонту доріг, значно оновила рухомий склад комунального транспорту столиці, щороку відкриваються нові дитсадки та школи.

“Чому я це розказую? Бо це - не теорія. Це - практика того, що називають демократичними реформами, змінами. Це лише мала частина того, що нам вдалося зробити завдяки прозорій та зрозумілій роботі. Завдяки співпраці і за участі та підтримки активних киян”, - наголосив мер.


Віталій Кличко закликав молодь бути ініціативними та не боятися брати на себе відповідальність за перетворення. “Важливо вірити в себе, у свої сили, в свою країну, і наполегливо працювати. Я хочу побажати вам плідних дискусій на форумі. І впевнений, що майбутнє нашої країни залежить не від тих, хто сидить та обговорює у соцмережах що і як краще зробити, а від тих, хто бере на себе відповідальність, наполегливо працює і показує результат. Я бажаю вам успіху, бо від нього залежить і успіх нашої країни”, - звернувся до молоді Кличко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі