субота, 23 вересня 2017 р.

У Посольстві Федеративної Pеспубліки Німеччина нова програма проекту "Київський діалог"

Громадська участь та розвиток громади на низинному рівні
21 вересня у Посольстві Федеративної Pеспубліки Німеччина відбулась презентація нової програми проекту "Київський діалог" з подальшою подіумною дискусією на тему “Громадська участь та розвиток громади на низинному рівні”. 

З літа 2017 року „Київський діалог" співпрацює з орієнтованими на реформи активістками та активістами в українських регіонах. Нова всеукраїнська мережа “Київського діалогу” розвиває методики участі громадян в процесах розвитку міста в 35 малих та середніх містечках у восьми областях України з центрами в Одесі, Харкові, Миколаєві, Слов'янську, Маріуполі, Львові, Черкасах та Дніпрі. Активні громадянки та громадяни впроваджують в своїх містах партиципативні концепції оформлення суспільного простору, виступають за участь громади в управлінні та прозорий бюджет, за розвиток локального малого підприємництва та боротьбу з корупцією й безгосподарністю в своїх містах .
Регіональні партнери нової програми "Київського діалогу” діляться досвідом з їх міст і дискутують про шанси та перешкоди, з якими стикаються орієнтовані на реформи сили в регіонах. Цей захід спрямований на представниць та представників фондів та спілок, державних та недержавних організацій міжнародної співпраці, журналістську спільноту, які зацікавлені в розвитку кооперації з ініціативними групами, що представляють громадянське суспільство в українських регіонах.
Проект реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ ФРН та в співпраці з Міжнародним фондом "Відродження” та ГО "Європейський Обмін”.
З вітальним словом виступили Вольфганг Біндзайль, постійний заступник Посла Федеративної Республіки Німеччина, Штефані Шіффер, директор ГО „Європейський Обмін”, Євген Бистрицький, виконавчий директор, Міжнародний Фонд „Відродження"
Проект „Посилення участі громадян та розвиток міста в регіонах України“ представили Штефані Шіффер, директор ГО „Європейський Обмін”, Тетяна Лопащук, керівник проекту „Київський Діалог". ВІдбулась подіумна дискусія за участі
Ігоря Тищенко, аналітика, координатора урбаністичних проектів CEDOS, Київ, Владислава Зайцева, співзасновника креативного простору „Вежа", Маріуполь, Василя Гошовського, директора Агенції розвитку Миколаєва, Ольги Дятел, співзасновниці Urban Space 100, Івано-Франківськ/Київ
Модератор - Руслан Рохов, керівник освітньої програми „Школа мерів", Київ.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі