неділя, 24 вересня 2017 р.

Україна й Узбекистан відзначили 25-у річницю дипломатичних відносин

Картинки по запросу 25 років дипломатичні відносини Узбекистан Україна
На фото (зліва направо):дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні пані Гулноза Абдуалієва, народний депутат України, керівник групи з міжпарламентських зв'язків із Республікою Узбекистан Павло Унгурян, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв
Україна та Узбекистан відзначили річницю встановлення дипломатичних відносин. Офіційній дружбі обох держав 25 років. В цей же день Узбекистан відсвяткував ще одну визначну дату 26-річчя Незалежності Республіки.

З нагоди знаменних подій в середу, 20 вересня, відбувся урочистий прийом, почесними гостями якого стали дипломати, міністри та депутати обох держав, серед яких міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і народний депутат, керівник групи з міжпарламентських зв'язків із Республікою Узбекистан Павло Унгурян. Присутні згадували найголовніші події двосторонніх відносин і робили прогнози на майбутнє. З вітальним словом до гостей звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Абдуалієв Алішер Хабібуллаєвич. Він зазначив, що розвитку співробітництва між обома державами сприяють пережиті разом непрості дні в історії. Народний депутат Павло Унгурян також підкреслив, що Україну та Узбекистан пов'язують багато років дружби, співпраці та взаємодопомоги: "Сьогодні динаміка наших відносин лише зростає, доказом чого є наша економічна, культурна, гуманітарна та освітня співпраця. Вважаю, що славетні традиції дружби та взаємодопомоги між обома народами допоможуть нам реалізувати нові можливості практичного партнерства в різних областях".
Він також зачитав привітання дружньому народу від імені Президента України Петра Порошенка.
Двосторонні відносини між Україною й Узбекистаном у галузі міжнародної політики, економіки, освіти, науки, культури були встановлені 25 серпня 1992 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі