понеділок, 25 вересня 2017 р.

ЄС допомагає Україні з реформуванням менеджменту інфраструктурним циклом


25 вересня Делегація Європейського Союзу в Україні розпочинає комплексний проект «Допомога українським урядовим органам щодо удосконалення менеджменту інфраструктурним циклом», який покликаний внести системні зміни до правової та організаційної схеми підготовки та виконання інфраструктурних проектів в Україні. Основними отримувачами є Міністерство інфраструктури, разом з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Проект охоплює всі сторони менеджменту інфраструктурою та запроваджує необхідні законодавчі, інституційні, адміністративні, експлуатаційні, фінансові та організаційні удосконалення.

Мета Проекту – надати підтримку Міністерству інфраструктури України, разом з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства та іншими зацікавленими сторонами, як Укравтодор та Укрзалізниця, а також місцевим органам влади у справі удосконалення процесів менеджменту інфраструктурними циклами. Він включає розробку та прийняття правових і нормативних актів, необхідних для гармонізації українського законодавства зі стандартами ЄС, та розробку посібників і керівництв для всіх відповідних установ, державних підприємств та місцевих органів влади, а також необхідні програми підвищення кваліфікації та навчання.

Проект спрямований на вирішення потреби уряду України щодо прийняття нових фундаментальних практичних підходів до планування та впровадження конкретних інфраструктурних проектів у відповідності з європейським принципами прозорості та відповідальності державного сектору. Він впливатиме на те, як центральні та місцеві органи влади, підприємства державної форми власності готуватимуть тендерну документацію у відповідності до нормативів ЄС, відбиратимуть партнерів та забезпечуватимуть отримання результатів та їх підтримання, використовуючи стандарти, еквівалентні стандартам ЄС. Загалом буде удосконалено та далі гармонізовано з передовим практичним досвідом ЄС потенціал українських урядових органів у сфері планування та затвердження інфраструктурних проектів, розробки технічних вимог, закупівлі, укладання контрактів та забезпечення їх виконання. 

Проект замовлено Делегацією Європейського Союзу в Україні та профінансовано за кошти Європейського Союзу як елемент його триваючої підтримки внесення позитивних системних змін у напрацювання українського уряду. Проект виконується консорціумом у складі компаній Corporate Solutions Consulting Ltd. (Велика Британія) та SYSTRA (Франція). Різні етапи проекти будуть тривати до 2020р. Бюджет проекту складає 2,3млн євро на 36 місяців. 

Щодо детальнішої інформації прохання звертатися до пані Ірини Саідової, експерта проекту ЄС з питань комунікації, моб.+380688381818, або електронна пошта: irina.saidova@cscl.biz

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі