четвер, 28 вересня 2017 р.

Інвестиційний форум міста Києва

Результат пошуку зображень за запитом "Інвестиційному форумі міста Києва 2017"Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь в Інвестиційному форумі, що відбувться у Києві 26 вересня 2017 року.
Успіх інвестицій в Україні забезпечить успіх країни та відкриє нові можливості до економічного зростання. Уряд приділяє велику увагу питанням покращення умов ведення бізнесу та поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Для вирішення цього завдання Кабінет Міністрів налаштований на співпрацю із бізнесом і готовий створювати для підприємців прозорі умови та чесні правила.
Dsc 4208 768x511 iqesqi«Кабінет Міністрів налаштований на взаємодію з бізнесом. Ми хочемо зробити прозорі умови для всіх, зрозумілі й чесні правила. Ми готові до якісного діалогу і спільних рішень», - неодноразово наголошував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічей з представниками бізнесу.
Для покращення умов інвестиційного клімату в країні Уряд створив низку інституцій, які дають можливість більш якісно працювати з інвестиціями та створювати умови для роботи бізнес-структур. Так, були створені Офіс залучення та підтримки інвестицій та Офіс з просування експорту.
Офіс залучення та підтримки інвестицій став одним із ключових інструментів роботи з провідними компаніями світу та залучення фінансових та технологічних ресурсів в Україну. Ця структура працює з січня поточного року і за цей період вже має суттєві результати. Зокрема, обсяг додатково залучених інвестицій від вже працюючих в Україні інвесторів оцінюється приблизно в 600 млн доларів, а за підсумками року цей показник може сягнути 1 млрд дол.
Наразі Офіс бере активну участь у формування нормативної бази ведення бізнесу в Україні, проводить експертний аналіз середовища, формує порядок денний ключових проблем формування ділового клімату в Україні.
Результат пошуку зображень за запитом "Інвестиційному форумі міста Києва 2017"
З метою відродження промислового потенціалу, стимулювання збільшення доданої вартості в Україні та зростання промислового виробництва створено Національний комітет з промислового розвитку.
Крім того, в Україні працюють декілька інструментів сприяння діловій активності. В їх числі - «єдине вікно» на митниці, запровадження системи електронних закупівель ProZorro, суттєве зниження заборгованості по виплаті ПДВ, накопиченої за минулі періоди - з 15 млрд грн. до 900 млн грн.
За даними Європейської Бізнес Асоціації в Україні (ЄБА) Індекс інвестиційної привабливості в Україні залишив негативну площу і у першій половині 2017 року склав 3.15 з можливих 5. У грудні 2016 року він дорівнював 2.85.
Результат пошуку зображень за запитом "Інвестиційному форумі міста Києва 2017"Київ займає лідируючі позиції у сфері інвестицій. Значна частина інвестиційних ресурсів країни зосереджена в столиці. На Інвестиційному форумі міста Києва 2017, що відбувається щороку, міжнародній та українській бізнес-спільноті представлені пріоритетні напрямки розвитку міста та інвестиційні проекти. У центрі уваги заходу - інвестиційні можливості розвитку Київських островів для рекреації та спорту, реконструкції історичної частини Подолу, а також інвестиційний потенціал міста для ділового туризму, кіноіндустрії, тощо.
Віталій Кличко на інвестфорумі: «Київ – лідер в інвестиційній діяльності серед міст України» 
Київ – лідер в інвестиційній діяльності серед міст України. Столиця відкрита для бізнесу! Інвестуючи до Києва, ви інвестуєте в одне з найбільш привабливих, динамічних і перспективних міст Східної Європи. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час виступу на Інвестиційному форумі Києва.
«Я радий вітати всіх на щорічному Інвестиційному форумі міста Києва. Приємно відзначити, що Форум з кожним роком стає масштабнішим і залучає все більше учасників з різних країн. Сьогодні тут зібралися провідні представники українського та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, представники влади, фахівці туристичної сфери. Саме тому участь у Форумі – це чудова можливість провести плідну дискусію та представити подальший розвиток Києва як туристичного європейського міста», – сказав Віталій Кличко.
Мер зазначив, що проведення цьогорічного конкурсу «Євробачення» в Києві посилило позитивний імідж української столиці для всього світу – і як надійного та перспективного міста для інвестування зокрема.
Мер додав, що столична влада активно працює над оновленням інфраструктури міста. «Бо це, образно кажучи, обличчя будь-якої європейської столиці. І можу вас запевнити, що Київ має амбітні плани – стати комфортним і привабливим, містом з високими стандартами життя. Лідером у реформах та перетвореннях», – наголосив Київський міський голова.
Він зазначив, що у 2016 році Київ зміцнив свою позицію першості серед українських міст в економічному розвитку. Про це свідчить рекордне збільшення доходів міста на 22% (до понад 38,5 млрд грн). А також зростання валового регіонального продукту на 25% (до майже 570 млрд грн). Це 23,7% від ВВП держави.
«Київ – лідер і у сфері інвестиційної діяльності. В економіці міста зосереджена найбільша частка інвестиційних ресурсів країни: майже 60 відсотків прямих іноземних інвестицій минулого року прийшли саме у столицю; 30 відсотків загального обсягу капітальних інвестицій у країні теж залучив Київ. Це зумовлено тим, що чверть бізнесу ведеться саме через столицю», – підкреслив Віталій Кличко.
Мер Києва зауважив, що добре розуміє, наскільки важлива для бізнесу стабільність і передбачуваність економічної політики.
«І тому хочу зазначити: наші орієнтири незмінні – це відкритість та прозорість у роботі міської влади, подальше усунення адміністративних бар'єрів, бюрократії та спрощення ведення бізнесу. Ми в цьому дуже зацікавлені. І як мер столиці говорю вам: Київ відкритий для бізнесу! Інвестуючи до Києва, ви інвестуєте в одне з найбільш привабливих, динамічних і перспективних міст Східної Європи», – наголосив Віталій Кличко.
Цього року Інвестиційний форум Києва об’єднав учасників з різних країн навколо тем розвитку туристичної, готельної та рекреаційної інфраструктури.Участь у заході взяли понад 500 представників бізнес-кіл, інвестиційної спільноти, влади, медіа, тощо. Завдання форуму - налагодити ділові контакти між бізнесом, муніципальною владою та потенційними інвесторами для реалізації спільних проектів.
Серед партнерів Інвестиційного форуму міста Києва - Mastercard, Американська торговельна палата в Україні, Європейська Бізнес Асоціація, 5 канал, Інтерфакс-Україна, Громадське радіо, Український кризовий медіа-центр, Business Ukraine magazine.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі