пʼятниця, 29 вересня 2017 р.

Фільм "ПРИПУТНІ"ПРИПУТНІОригінальна назва: ПРИПУТНІ
В українському прокаті: ПРИПУТНІ
Жанр: житєйська комедія під Воплі Відоплясова
Студія: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Хронометраж: 89 хвилин
Прем'єра:  28 вересня 2017 року
Формат: 2D
Режисер: Аркадій Непиталюк
Оператор: Олександр Рощин
Художник-постановник: Євгенія Лисецька
У ролях: Дмитро Хом’як, Ніна Набока, Олена Узлюк, Юля Врублєвська
Продюсери: Юрій Мінзянов, Влад Ряшин

Невдаха в амурних стосунках, шанувальник-початківець класичної музики та трішки поліглот Юра вирішує, що треба дещо змінити в своєму житті. Сподіваючись продовжити знайомство з чарівною Свєткою в коротеньких шортиках, «таксист за покликанням» Юра отримує в бонус її мати та кидається в мандрівку до села Припутні, де не «ловить» мобільний зв'язок, живуть по-українськи, розмовляють по-народному та діють не думаючи.
Кажуть, дорога змінює людину. Лише одна доба, що перевертає життя усіх героїв догори дригом… Тож, маємо: музика - «Воплі Водоплясова», слова - народні, почуття - непідробні, кіно - українське. 

«Ми показали правду. І насправді таких сіл дуже багато, наприклад на Донбасі, куди я приїжджаю до своєї мами. Їхню проблему потрібно вирішувати на державному рівні, також багато залежить і від нас, адже дітей потрібно привчати до землі, до праці. А українець без землі, як риба без води; ми землероби, і нашим дітям ми повинні прищеплювати любов до нашої рідної української землі, бо без неї ми пропадемо», – акцентувала присутня на допрем’єрному показі в Києві, в Океан-Плазі виконавиця головної ролі, баби Зіни, акторка Ніна Набока.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі