середа, 13 вересня 2017 р.

«Майданна Україна»

В Українському домі відбулась презентація книги лідера політичної партії «ПАТРІОТ» Миколи Голомші «Майданна Україна. Майдан як явище і процес». 
Своєю книгою Микола Голомша нагадав українському суспільству про майдан. В книзі автор зібрав свої роздуми про резонансні державні події та справи, які відбулись в Україні у 2016 році. Всі події розглядаються політиком через призму національної безпеки України.
Політик дослідив окремі аспекти розвитку та функціювання економіки, державних та суспільних інститутів, аналізує складні відносини між державою та суспільством, які мають місце на етапі розбудови оновленої України в парадигмі цінностей Майдану, а також надає свої пропозиції по формуванню середовищ життя і розвитку різних аспектів державності.
Як зазначила заступник голови Партії «ПАТРІОТ» Галина Климович, в книзі – бачення політиком проблем, які є в нашій державі, і пропозиції, які реальні кроки треба зробити, щоб їх вирішити.
«Книга Миколи Голомші – це книга-аналіз, книга роздумів про втрати і здобутки в Україні. …Крім серйозних і глобальних речей, дослідження складних процесів в суспільстві, прогнозного бачення розвитку України, в книзі ще й багато романтизму. Наш автор мріє про створення середовища життя для людини і бачить створення такого середовища у формі самодостатніх потужних громад, які б діяли і жили на засадах субсидіарності, щоб громади були спроможні вирішувати свої квестії самотужки. Це мрія автора. А будь-яка мрія чи думка – матеріальні, а тому ми віримо, що мрія Миколи Голомші рано чи пізно здійсниться. Я хочу побажати цій книзі дуже легкої дороги до сердець і умів не тільки українців, а й європейців, а нашому авторові – нових творчих злетів і нових політичних здобутків», – підкреслила Галина Климович.
На презентації книги були присутні старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України Микола Сірий, народний депутат Верховної Ради України І, ІІ, III, IV та VI скликань Іван Заєць, голова ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Павло Мовчан, співак і режисер Сергій Файфура, засновник ТОВ «Адамант» Іван Пєтухов, провідний науковий працівник НДІ українознавства Міністерства освіти і науки України, директор Інституту безпеки суспільства і людини, голова секретаріату Конгресу української інтелігенції Георгій Філіпчук, інші правники, політики, представники творчої інтелігенції, громадські діячі, журналісти, а також члени Президії Політичної Партії «ПАТРІОТ».
Усі присутні вітали Миколу Голомшу з виходом його книги роздумів, зазначивши, що книга «Майданна Україна. Майдан як явище і процес» має стати дороговказом для політиків і громадських діячів, які прагнуть змінити життя країни на краще.
За матеріалами Політичної Партії «ПАТРІОТ»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі