вівторок, 12 вересня 2017 р.

Наталія Найда-Капуловська та Анастасія Орлова "РІДНЕ"

Світлина від Галерея "КалитаАртКлуб".Від 8 вересня до 3 жовтня 2017 року в галереї "КалитаАртКлуб" відбувається виставка живопису Наталіі Найди-Капуловської та Анастасії Орлової "РІДНЕ". Не випадково вернісаж було призначено на 8 вересня - день іменин Наталії, а назва виставки також невипадково містить кілька смислів, адже йдеться у цій серії робіт про найдорожче, і створили їх дві авторки - мати й донька.
Наталія Найда- Капуловська про виставку:
"Рід, рідне, родове... Це важко недооцінити чи недоосмислити... У формуванні особистості є багато поворотів: час іде, усе змінюється, накладається одне на одне, і з усього пережитого вимальовується складний та подекуди суперечливий світогляд... Він є важливим і потрібним для митця, філософа, людського існування, мистецтва — щоб творити, народжувати нові образи.
Однак бувають такі злами, коли все пливе, руйнується, щезає ґрунт з-під ніг і нема, за що вхопитися... У такі часи в серці залишається тільки первинне, основне: теплий спогад, мама, рідний дім, двір, рідна земля, її дихання, перші слова... Любов, рідне, родове... Є буттєвість, насиченість життя та його одвічна мудрість. Старші люди мають це в собі: щось, що є вагомішим, ніж інтелектуалізм чи знання — вони сягають певної глибини існування, буття, несуть силу життя в собі.
Я йду до дому, до себе за цією силою. Сьогодні моя творчість звертається понад усе до дитинства, углиб, до того часу, коли я була малою, а моя малесенька тепер бабуся — великою. Світ до чогось іде, і в цьому рухові є чимало значущого, проте свої сили я черпаю здебільшого з мого коріння, з основ. Я міцно стою на своїй землі і маю надію, що й далі вдихатиму цю силу життя — у життя й роботи й відчуватиму, що це знаходить відгук та розуміння".
Виставка працює з 8 вересня за адресою вул. Малопідвальна, 21/8

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі