четвер, 14 вересня 2017 р.

СХІД-ЕКСПО 2017: ПІДПРИЄМЦІ ДОНБАСУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ БІЗНЕС-ДОСЯГНЕННЯ У ТПП УКРАЇНИ

Результат пошуку зображень за запитом "СХІД-ЕКСПО 2017"Участь у дводенному діловому заході взяли провідні підприємства малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей.

«Приємно, що навіть в умовах втрати частини території Донеччина продовжує залишатись привабливою для ділової спільноти, а Схід-Експо – майданчик для діалогу бізнесу, влади та дипломатів. Сподіваюся, проведення виставки в стінах Торгово-промислової палати України стане доброю традицією і дасть позитивні результати. Я дякую партнерам, які працюють на благо підприємств, пов’язуючи своє майбутнє з успішним розвитком бізнесу в Донецькій області. Вірю, що саме Схід-Експо стане провідником найцікавіших рішень, найкращого світового досвіду та корисних контактів», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков, відкриваючи захід.
Схід-Експо 2017 – це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також киян і гостей міста. Їх мета – посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі через презентацію широкому загалу можливостей місцевих виробників та їхньої продукції. 

Результат пошуку зображень за запитом "СХІД-ЕКСПО 2017"

«Схід-Експо показала, що підприємці Сходу України можуть виробляти якісний продукт. Позитив, правильні комунікації, промоція бізнесу – так я можу охарактеризувати цей захід. Уряд поступово впроваджує дерегуляцію для бізнесу. Ми розуміємо:  головне – створити сприятливі умови та не заважати», – сказав Михайло Титарчук, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України.
Організатори заходу –  Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі й Японії  й у партнерстві з Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Торгово-промисловою палатою України та Донецькою ТПП, Агенцією регіонального розвитку Луганської області.

«Три роки тому громадяни Донбасу не знали, що робити, благали про допомогу. Наразі все змінилося –  місцеві підприємці приїхали не просити, а навпаки, запропонувати. Закликаю усіх підтримати  нашу колективну ініціативу та заохочую  до встановлення бізнес-зв’язків. Тільки бізнес може привести Україну до успіху», – сказав директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра.
Центральним заходом Схід-Експо 2017 є виставка-презентація бізнесів Донецької і Луганської областей, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів. 

Результат пошуку зображень за запитом "СХІД-ЕКСПО 2017"
«Від Схід-Експо я очікую допомоги в впізнаваності продукту. Я хочу, щоб люди познайомилися ближче з нашою продукцією, з тим, що ми пропонуємо споживачам. Щоб вони побачили, що можна за доступні гроші купити якісний товар. Завдяки цій виставці я набув багато знайомств і партнерів. Подібні виставки – це завжди можливість розширити коло партнерів і просувати надалі бізнес», – поділився думками  Євген Павловський, представник компанії Grand Tandyr.

«Схід-Експо 2017 – дуже важлива виставка, передусім для нас, підприємців. По-перше, ми показуємо себе широкому загалу,  показуємо те, що ми можемо зробити. Крім того, ми вже намітили потенційних компаній-партнерів для співпраці серед інших стендів. Сподіваюсь, ми будемо корисними один одному», – сказав Євген Костенко, представник компанії ООО «Контакт».
Крім того, підприємці та відвідувачі виставки отримали змогу пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів.

Під час панельних дискусій і презентацій учасники дізналися про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології й ознайомились із новою продукцією від виробників зі Сходу України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі