середа, 16 серпня 2017 р.

Z-Games: The Spirit Of Action - найбільший спортивно-музичний фестиваль у Європі


З 21 по 27 серпня в Затоці відбудеться найбільший спортивно-музичний фестиваль в Європі Z-Games.

Екстремальні види спорту, живі виступи українських і всесвітньо-відомих виконавців, незабутня пляжні вечірки і неймовірна тусовка- атмосфера справжнього серф-фестивалю не де-небудь по телевізору, а зовсім поруч, на Z-Games!

Фестиваль Z-GAMES проводиться в Україні щорічно, починаючи з 2010 року, і по праву є найбільшою спортивно-музичною подією у всій Європі, зібравши більше 10 тисяч учасників та глядачів. Він об'єднує в себе самі популярні активні види спорту та розвиває світові спортивні тенденції! При цьому Z-GAMES - подія не тільки для спортсменів.

Перш за все - це можливість поринути в справжній світ драйвової та екстремальної теми, хто цього ніколи не робив, і насолоджуватися атмосферою 100% - ого адреналіну.

Скейтбординг, MTB і BMX, роллерблейдінг, кайтсерфінг, скімбординг, боулдерінг (скелелазіння), слеклайн, фріран і паркур, фрізбі, брейк-данс і багато іншого - для професіоналів, аматорів і тих, хто хоче вперше побачити вживу, і взяти участь. Унікальні спортивні конструкції та солідний призовий фонд!

Музична програма - вибуховий мікс з кращих артистів і діджеїв! Кожен день на заході сонця - живі концерти зірок української та світової сцен, імена яких будуть оголошуватися найближчим часом. Кожну ніч - сети від топових світових діджеїв.

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі