четвер, 17 серпня 2017 р.

Рак виліковний: 36 дітей цього року приїхали до табору "Переможців", щоб всім показати хвороба - це не вирок

  Чи знаєте ви, що кожного року в Україні фіксується близько 1000 онкологічних захворювань у дітей. За показником смертності дітей від злоякісних новоутворень наша країна займає 5 місце в Європі.


     Рак або Карцинома-це новоутворена злоякісна пухлина з епітеліальної тканини. У більшості країн прийнято застосовувати даний термін до будь-яких злоякісних новоутворень, не залежно від їх будови і тканинного походження.
   Від слова "рак" йдуть мурашки по шкірі, з'являється страх і паніка. Від онкологічних захворювань ніщо не врятує і не вбереже:ні вік, ні стать, ні національність. Для більшості рак-це вирок, за яким вже не видно нормального та щасливого життя. Попри весь жах, який несе собою дане захворювання існують в Україні і переможці, ті кому вдалося його подолати.
   Вже третій рік поспіль благодійний фонд "Запорука" спільно з Малою академією наук України збирають дітей-переможців зі всіх куточків України в таборі, що знаходиться на Київщині, в Пущі Водиці. Два тижні дівчата та хлопці віком від 10 до 21 року насолоджувалися відпочинком на свіжому повітрі в лісі: дискотеки, ігри, конкурси, змагання, тематичні заняття. Програма несе в собі справжнісінький психологічний курс в ігровій формі. 

Діти пройшли тяжкий шлях хіміотерапії, опромінювання, лікарняних палат, курси пігулок та постійних стресів. Для них білі лікарняні стіни стали життям, тож після того, як вони побороли тяжку хворобу треба було, начебто, вчитись жити по новому, в світі, що сповнений новими мріями та щасливими посмішками. Успішним та радісним дітям має відповідати тема з'їзду. Цього року їх вчили в світі новітніх технологій поєднувати наук та мистецтво.
   Останнього дня перед від'їздом молоді вирішили влаштувати справжню зіркову фотосесію "Переможців". Близько чотирьох годин професійні стилісти, візажисти та перукарі створювали чарівні образи для учасників зйомки. Діти не могли стримати емоцій: всі усміхнені та сповнені щастя, навіть тяжко уявити, що ще не так давно їм могла загрожувати смертельна небезпека. Фотографували їх на фоні картин, які вони самі й малювали протягом свого перебування в таборі.


   Світлини переможців невдовзі розвісять на стінах Інституту Раку. Їхня ціль показати діткам, які будуть, сумні та стомлені нескінченим лікуванням, йти на чергові процедури довгими коридорами, що шанс на одужання існує. Хвороба відступить, самопочуття поліпшиться, волосся відросте, а в очах з'явиться блиск та жага до життя. Самі ж діти кажуть, що вони вдячні всевишнім силам за можливість жити, вони більше ніколи не допустять минулих помилок, будуть відкриті до людей та світу. Марія Прунцева

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі