середа, 30 серпня 2017 р.

З нагоди Дня підприємця у Києві привітали представників бізнесу

30 серпня 2017 року, напередодні професійного свята – Дня підприємця, в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте привітання представників столичної бізнес-спільноти. За високу податкову культуру, виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів 20 суб’єктів господарювання міста Києва були відзначені подяками ДФС у м. Києві. Окрім «винуватців заходу» – представників бізнесу серед запрошених гостей були присутні керівництво та представники Київської міської державної адміністрації, Київської міської ради, фіскальної служби столиці та Офісу великих платників, Асоціації платників податків України, районних в місті Києві державних адміністрацій, Державної регуляторної служби України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представники бізнес-омбудсмена, громадських об’єднань підприємців та роботодавців.

Щоб особисто подякувати за сумлінну роботу та сплату податків підприємцями Києва, начальник Головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко долучилась до вітальних слів. 

«Ваша відповідальність, винахідливість, рішучість, прогресивність та ініціативність – якості які допомагають брати нові вершини та втілювати в життя, подекуди, навіть найшаленіші бізнес-ідеї. Окремо, дякую підприємцям за своєчасне та стабільне наповнення бюджету столиці. Завдяки і вашим зусиллям у тому числі, за 7 місяців до столичної казни надійшло понад 11 мільярдів гривень», – зауважила Людмила Дмитрівна та побажала підприємствам реалізації всіх ідей, розвитку та зростання.

Також, свої вітання, подяки та відзнаки адресували підприємцям перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс, заступник начальника Офісу великих платників податків ДФС Олександр Лепетюк, президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Захід відбувся в атмосфері взаємних привітань та теплих побажань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі