неділя, 20 серпня 2017 р.

План Маршалла для України

Як повідомили fakty.ictv.ua , Сейм Литви підготував план допомоги Україні в контексті євроінтеграції, згідно з яким щорічна допомога ЄС складе €5 млрд.

Про це на своїй особистій сторінці у Facebook повідомив віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

За його словами, мова йде про литовський план для України на 2017-2020 роки і Новий європейський план для України (так званий План Маршалла).

Читайте: План Маршалла для України: старт у 2018-му, зростання ВВП – 6-8%

– Ця ініціатива Литовського Сейму передбачає економічну, політичну і фінансову допомогу для України в контексті євроінтеграції. Йдеться про як мінімум €5 млрд щорічної підтримки реформ, спрямованих на економічне зростання і розвиток, – підкреслив віце-прем’єр.

Він зазначив, що зараз цей проект активно обговорюється в ключових міжнародних інститутах, щоб сформувати “групу друзів” України і забезпечити підтримку плану для його втілення.

Раніше норвезький економіст Ерік Райнерт пояснив, чи варто Україні розраховувати на фінансову допомогу Заходу і як вона може вплинути на хід російсько-українського конфлікту.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі