понеділок, 21 серпня 2017 р.

Туристичний воркшоп в Асоціації індустрії гостинності України

18 серпня 2017 року
Відкриває воркшоп Голова правління Асоціації Гостинності Александр Лиев. Він представляє програму та вітає учасників воркшопу.
«Сьогодні ми будемо презентувати дві дуже різні та однаково перспективні частини нашої країни: Запоріжжя та Івано-Франківщину. Ми хочемо, аби на вітринах наших туроператорів були не тільки Туніс та Туреччина, а й ці чудові та мальовничі частини нашої країни».
Приєднуємось до цих слів та бажаємо плідної роботи на воркшопі!

Туристичний воркшоп продовжується. Вступне слово Директора Управління туризму КМДА Антона Тараненко надихає на пошук нових можливостей та перспектив розвитку туристичної індустрії.
«Хочу зазначити, це дуже класно, що такі події відбуваються в нашому місті. Кияни часто подорожують. І Запоріжжя, й Івано-Франківщина дуже привабливі для столичних туристів. Тому я вам бажаю знайти сьогодні якнайбільше нових можливостей для розвитку».

Отримали привітання та побажання плідної співпраці від народного депутата України Анни Романової. Вона щиро вірить у потенціал туристичних активів Запоріжжя та Івано-Франківщини.
Вже через кілька хвилин ми переходимо до наступного пункту програми Туристичного Воркшопу — презентації туристичних продуктів міста Запоріжжя.

Молода команда Управління туризму Запоріжжя презентує нову креативну програму розвитку. 
За словами виступаючих, вона вже принесла свої результати. «Ми підходимо до розробки напрямків креативно, готуємо нову айдентику для міста. Запоріжжя — це не тільки козацтво та Хортиця, а ще багато різних сфер культури та туризму». Команда запропонувала новий індустріальний напрямок, нові інтерактивні екскурсії англійською мовою для дітей, подієві тури, наприклад весілля або тімбілдінгові подорожі»

Презентацію Івано-Франківщини розпочинає начальник відділу Управління туризму Івано-Франківської області Віталій Передерко. Він розповідає про сезонність туризму, динаміку надходжень туристичного збору та необхідність державних інвестицій в туристичну інфраструктуру.
Далі слово беруть представники туристичних об’єктів Івано-Франківщини. Вони розповідають про переваги, унікальні особливості, досягнення та статистику своїх продуктів.
Команда від туристичної фірми «Апельсин» зазначає: «У нашому дослідженні ми дізнались, що 90% тих, хто побував у Карпатах, рекомендують такий відпочинок. Але повертаються знову лише 80%. Це через те, що клієнти не отримують належного рівня сервісу. Тому ми вирішили працювати над підвищенням рівня обслуговування».
Представники туристичної фірми «100 стежин» презентували тур «Унікальне Прикарпаття»: «Багато хто був в Карпатах, їм хочеться нового. Тому ми кожного року намагаємось включити новинки. У тур «Унікальне Прикарпаття» ми включили давні місця сили гуцулів, неповторні природні явища, серед яких єдиний грязьовий вулкан у Європі та важкодоступні Бухтівецький та Крапельковий водоспади».
Після перерви відбудеться Воркшоп, на якому учасники заходу зможуть опрацювати детальніше усі презентовані проекти та поспілкуватись з представниками туристичних компаній України.

«Ми хочемо, щоб на вітрині кожного туроператора, крім Туреччини і Єгипту, був і Херсон, і Запоріжжя, і Івано-Франківщина. Для цього треба, щоб була сформульована виразна, економічно вигідна пропозиція для туроператорів» © Александр Лиев
З боку київських туроператорів у воркшопі взяли участь: «Лайм», «Брендберг», Culty Sark, InterSvit, «Імперіал Тревел», Туроператор Join UP, КИЙ АВІА, «Патріотичні екскурсії по Україні», Nbproject, ОБЕРІГ-ТУР, Pro Ukraine, ТФ «Синдбад», ФОП Гончарук, Виа Киев, Перше Екскурсійне Бюро, SVIFT TRAVEL, ДНАББ ім. Заболотного, «Фірма Колос», Дарья Тур, ЦТП «Твоя Історія», Ленор, Агенство «Пан-Укрейн», Relax.com.ua, «Країна Ю Ей», «Аттика Тревел Холидейз», Reikartz Travel Ukraine, Атлас Тур, Юля.Тур, mandria.ua, Національний музей українського народного декоративного мистецтва та ін.
Дякуємо всім за участь у воркшопі та розвитку туризму в Україні!

Сергій Бахін

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі