четвер, 6 липня 2017 р.

В Україні вперше за 25 років почали готувати зенітні підрозділи

Як повідомляє  today-news.com , в Україні почали готувати зенітні ракетні підрозділи до відбитя серії масованих ударів з повітря, заявив начальник зенітно-ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України Дмитро Карпенко.

ВСУ увійшли в Топ-30 найсильніших армій світу "Важливим в нинішньому процесі бойової підготовки є те, що ми почали готувати зенітні ракетні підрозділи до відбиття серії масованих ударів противника з повітря. Таке не практикувалося з 1992 року", - цитує Карпенко прес-служба Міністерства оборони України.
Цього року зенітні ракетні війська планують провести майже 120 командно-штабних тактичних навчань і занять. Відбудуться також тактичні навчання з бойовою стрільбою. "Навіть підрозділи, озброєні стаціонарними комплексами С-300ПТ, відновили практику виконання мобільних дій. Тільки в 2017 році таких маршів здійснено вже близько десяти", - сказав Капенко.

Він також зазначив, що в липні на полігоні "Шабла" відбудуться спільні болгарсько-українські навчання підрозділів ППО з бойовою стрільбою "Сейер Гардіан-2017". "В рамках цього заходу ми прагнемо не тільки досягти тактичної сумісності з підрозділами протиповітряної оборони НАТО, а також виконати практичні стрільби з ЗРК типу С-300".

ВСУ вперше в історії провели стрільби з «Градів» з поромної переправи.
Крім того, в Херсонській області будуть проведені контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет, де також відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів, озброєних ЗРК "Бук-М1", зазначив начальник зенітно-ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі