неділя, 2 липня 2017 р.

У Києві відзначили 150-річчя Канади в Україні

30 червня Посольство Канади в Україні провело на території заповідника Святої Софії урочистий прийом дипломатів, політиків та гостей.

Запрошені почали збиратися біля Святої Софії в 18:00 за Києвом. При цьому під стінами Софії організатори заходу встановили символічну інсталяцію з цифр і гості заходу розташували цифри в правильному порядку: "150 років Канади в Україні".

Ближче о 19:00 посол Канади в Україні Роман Ващук привітав особисто кожного гостя, які вишикувалися у велику чергу.

Серед гостей були посол США в Україні Марі Йованович, президент Американської торговельної палати в Україні Ендрю Гундер та іші високоповажні гості.

Гостей пригощали шампанським і вином, а також легкими закусками прямо на фуршеті, накритому на відкритому повітрі на території заповідника, де також грав живий оркестр на сцені.

Серед українських політиків були помічені віце-прем'єр-міністр і міністр європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, міністр юстиції Павло Петренко, перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова, нардепи Артур Герасимов, Віктор Чумак, Сергій Тарута, Григорій Немиря...
Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі