середа, 26 квітня 2017 р.

Третій фестиваль крафтового пива Craft Beer Fest на ВДНГ

26-28 травня ВДНГ перетвориться в пивний центр Києва - тут традиційно пройде Craft Beer Fest.

Головною дійовою особою фестивалю буде пиво: на фестивалі будуть провідні українські крафтового пивоварні з новинками, презентаціями і, не виключено, що з ексклюзивами (ви ж знаєте, що в Україні вже почалися експерименти з витримкою пива в бочках?). Пригощати буде близько 30 пивоварень, серед яких First Dnipro Brewery, White Rabbit, КАНТ, Lucky Men Brewery, Collider, Andrii's Craft Brewery, Cooper Head, VG Craft Beer, «Дідько», The Bad Beaver, Karakula і інші. Живе спілкування з пивоварами, любителями хмільного, знайомство з новими смаками, лекції, конкурси, dj-мережі - все це буде неодмінно.

Спеціально для фестивалю організатори готують нові дегустаційні келихи. Вони йдуть в подарунок до вхідному квитку.

Фестиваль пройде на ВДНГ у великому і світлому павільйоні №3 і на території навколо нього. Тут можна буде відпочивати на свіжому повітрі і милуватися фонтанами. Милуватися, але не купатися в них!

Цього разу фудкорт буде різноманітним - від стандартного гриль-меню і баварських сосисок до смаженого морозива.

Також Craft Beer Fest стане догфрендлі. Приходити можна і потрібно зі своїми собаками. Також тут буде працювати фотозони, де можна буде зробити селфі з бувшими дворнягами і їх господарями. А також особисто познайомиться з собаками, які шукають дім і їх кураторами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі