пʼятниця, 10 лютого 2017 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ «DIVA» ВІД ZARINA

Ювелірний Дім ZARINA у рамках Ukrainian Fashion Week презентував нову колекцію «DIVA». Показ відбувся у Києві, 9 лютого, у флагманському бутіку ZARINA за адресою бул. Шевченка, 2.

Нова колекція «DIVA» стала результатом плідної співпраці з відомим європейським ювелірним дизайнером Марко Даль Мазо – італійцем, якого називають «письменником ювелірних прикрас», а його твори – сміливим втіленням пристрасті і чуттєвих емоцій.

DIVA – символ жінки, якою захоплюються. DIVA жадана і недосяжна, про неї мріють.
Своїм темпераментом DIVA зводить з розуму. Від одного її погляду перехоплює подих. Чоловіки готові подарувати їй Всесвіт, аби вона була щаслива.

Натхнена божественною історією прикрас, коли золоті коштовності були символом достатку, краси і щасливої жіночої долі, колекція «DIVA» від Марко Даль Мазо дуже жіночна й смілива, вишукана й емоційна. Кожна прикраса інкрустована коштовним камінням, що розкриває справжню суть Жінки і допомагає їй бути собою. Колекція «DIVA» від Марко Даль Мазо – це одкровення, завдяки якому жінка почувається сильнішою.

Гості показу змогли також побачити нові прикраси дизайнерської чоловічої колекції «Marco Ta Moko» від Марко Даль Мазо, який створив її під враженням від символьних татуювань племені маорі та власних подорожей світом. Чоловіча колекція італійського дизайнера знайшла відгук у серцях не лише європейців, але й шанувальників оригінальних ювелірних прикрас з Азії та США. Ювелірний Дім ZARINA ексклюзивно представляє колекцію «Marco Ta Moko» в Україні, щоб і чоловіки повною мірою могли доторкнутися до шедеврів ювелірного мистецтва, створених талановитим майстром-ювеліром Марко Даль Мазо.

Серед гостей вечора можна було побачити Анну Гомонову, Ренату Штифель, Славу Соломку, Олену Гребенюк та інших зіркових гостей, які є давніми шанувальниками і друзями Ювелірного Дому ZARINA.

Прикраси з нової колекції «DIVA», а також із колекції «Marco Ta Moko» від Марко Даль Мазо можна побачити і придбати в бутіку ZARINA за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 2.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі